ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop roczny
HOROSKOP na rok 2017

Jedynka     

Masz przed sobą Rok Miłości! Najważniejsze okażą się zatem emocje i uczucia. Dużego znaczenia nabierze sposób komunikowania pragnień i potrzeb, ale też wola wsłuchania się w pragnienia drugiej osoby. Możesz zyskiwać sympatię swoją szczerością i życzliwością, ale również taktem i delikatnością. Ten rok nie służy jedynie romantycznym westchnieniom, choć oczywiście bardzo sprzyja miłości oraz sentymentalizmowi. Może być bardzo korzystny dla wielu innych spraw, związanych z relacjami międzyludzkimi. Zyskasz na tym, w co włożysz swoje serce! Dużego znaczenia nabiorą też słowa i zdolność poszanowania cudzych uczuć. Ten rok pomoże rozwinąć zdolności językowe, psychologiczne, medyczne lub bioenergoterapeutyczne. Rytm Ziemi tego roku wyzwoli bardzo ciepłe i subtelne uczucia, uwrażliwiając na sprawy i pragnienia drugiego człowieka. Więcej zyskasz sercem i dobrym słowem, niż kalkulacją i narzekaniem na niewygody. W Roku Miłości wszelkie dary serca staną się najcenniejszymi!
Dwójka     

W Roku Cudów mogą mieć miejsce bardzo dziwne zdarzenia, które trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Jest świetny dla osób zdolnych korzystać z inspiracji, jakie niesie z pozoru zwykła codzienność. Przyjrzenie się wskazówkom losu bardzo ułatwi dotarcie do wymarzonych celów. Trzeba jednak odróżnić plany od marzeń i zgodzić się z tym, że jedne realizuje się samodzielnie, a drugie spełnia sam los! Pewne sprawy lepiej zostawić w jego gestii! We wszystkich sytuacjach siłą przebicia będzie intuicja i urok osobisty. Złe i dobre przeczucia trzeba sprawdzać, aby móc przewidzieć skutki i odpowiednio kierować wydarzeniami. Niektóre osoby staną się sławne! Inne rozwiną się artystycznie lub przejdą prawdziwą metamorfozę. Ten rok przekona cię, że nie ma rzeczy niemożliwych! Z pewnością pomysłów na ubarwienie szarej codzienności nie zabraknie!
Trójka     

To będzie rok pracy, nauki, rozwoju i doświadczeń. Będzie skłaniał do starań na rzecz urealnienia marzeń. Dobrze pójdą sprawy naukowe, badawcze, a także dzieła o charakterze technicznym lub dokumentacyjnym. Sprawy urzędowe nie powinny stanowić problemu przy logicznym wykorzystaniu racjonalnych argumentów. Wymaga to sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków oraz podjętych zadaniach. Trzeba się uczyć rzetelnej analizy faktów, aby nie wyciągać błędnych wniosków i nie powielać złych wzorców. Przekonasz się, że lepiej uczyć się na cudzych, niż na swoich błędach. To będzie dobry rok dla osoby, która twardo stąpa po ziemi i trzyma się faktów. Systematyczność i cierpliwość przyniesie bardzo dobre efekty! Trzeba będzie wypracować techniki komunikacji, które zapobiegną nieporozumieniom, zwłaszcza przy uzgadnianiu szczegółów lub techniki działania. Teraz zdobyte doświadczenie powinny stanowić bazę działania i myślenia na kolejne lata.
Czwórka     

Ten rok jest okresem powodzenia, szans, satysfakcji, nadziei, sensu istnienia, odmłodzenia i ogólnie rozumianego szczęścia. Ten rok niesie także wzrost witalności i błyskotliwości kojarzenia, a także zdolności szybkiego reagowania. Wydarzenia nabiorą tempa, więc przydatne okażą się prawidłowe doświadczenia, aby móc szybko i dobrze reagować w nagłych sytuacjach, które okażą się inne, niż było zakładane. Koło Fortuny ruszy z impetem i ważne będzie nadanie mu właściwego kierunku. Tymczasem mogą kusić zabawy, szaleństwa i lekceważenie tego, co trudne lub przykre. Rok o wibracji 5 niesie szalone powodzenie i szanse, o jakich można tylko pomarzyć! Dotyczy to każdej dziedziny życia. Szybko zauważysz każdy podstęp i manipulację. Z pewnością wykorzystasz wszelkie szanse jakie dostaniesz, aby pokazać się z najlepszej strony! Wymyśl sposób, aby stać się szczęśliwą osobą i daj również innym szanse na szczęście!
Piątka

Rok Rodziny przynosi stabilizację osobistą i zawodową, a także możliwość założenia lub powiększenia rodziny. Sprzyja też budowie zaplecza, a więc również partnerstwu w biznesie i powodzeniu w sprawach, które są realizowane od jakiegoś już czasu. Pomaga w panowaniu nad terminami, gromadzeniu zapasów, jak również zyskiwania protekcji. Łatwiej uzyskać przychylność ludzi wpływowych. Przeszłość okaże się kluczem do zrozumienia bieżących wydarzeń i możliwości działania. W tym roku korzystnie powinny przebiegać sprawy związane z nieruchomościami. Warto też sięgać do starożytnej wiedzy i tradycji lokalnych. Dla osoby, uwielbiającej porządek i ład, ten rok powinien być bardzo dobry, bo dający czas na wypracowanie ponadczasowych więzi oraz układów. Wiele spraw zależeć będzie od solidarności i lojalności wobec bliskiego środowiska. Dużego znaczenia nabiorą stare i nowe przyjaźnie.
Szóstka     

To będzie Rok Sprawiedliwości. Jest związany z rozwojem duchowym oraz intelektualnym, dlatego sprzyja ludziom odpowiedzialnym oraz uczciwym. Wymaga podniesieniu rangi stawianych sobie celów. Jednak i finansowo może być bardzo dobrym rokiem, niosącym tzw. nagrody życiowe. Drogą rozwoju duchowego oraz intelektualnego można wiele osiągnąć! Warunkiem jest zachowanie uczciwości! Okaże się bowiem, że jednak działa wyższa sprawiedliwość, chociaż jest nierychliwa. W takim roku zwykle poprawia się koncentracja, zdolność zgłębiania prawdy, podnosi poziom wiary i dystansu do trudnych spraw. Sprzyja wszystko, co jest prawdziwe i naturalne! Zdrowie zależy od kierunku i poziomu myślenia. W miłości dużo większego znaczenia nabierze kontakt duchowy oraz intelektualny z partnerem. Przetrwa tylko prawdziwe i głębokie uczucie.
Siódemka     

To powinien być Rok Bogactw. Jakich? Wszelkich! Najważniejsza będzie harmonia i równowaga! Ten rok niesie korzyści z posiadanych umiejętności oraz zdolności nabywania następnych. Teraz przekonasz się, ile naprawdę potrafisz? Przekonasz się także ile jesteś wart dla tych, z którymi jesteś związany? W interesach zyskasz dodatkowe zdolności ekonomiczne, organizacyjne i negocjacyjne. Docenisz więc znaczenie pewnych spraw, ludzi i rzeczy, a także samego siebie. Myślenie o stratach nic nie da, więc trzeba skupić się na tym, co się posiada w nadwyżce i to właśnie wykorzystać, jako swój kapitał! Okaże się, że strata bywa zyskiem i odwrotnie. Nie należy się zatem przywiązywać do tego, co się posiada, aby nie zmarnować życia.
Ósemka     

To będzie Rok Finalny. Jest okresem życia, który podsumowuje osiągnięcia i rozwój osobisty ostatnich lat. Pomaga dokończyć wcześniej rozpoczęte sprawy, albo wrócić do zaniedbanych. Tym razem można je będzie zrealizować z odpowiednim rozmachem. Ten rok pomoże w pozbyciu się ograniczeń, zahamowań, złych nawyków, rzucaniu nałogów, poszerzaniu horyzontów myślowych, a także rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Nie należy rozpoczynać nowych inwestycji, zwłaszcza w oparciu o zaciągane kredyty, czy pożyczki. Lepiej szukać własnych rezerw, bo takie się znajdą. W roku 9 stanie się możliwe rozliczenie zaległych zobowiązań. Największe znaczenie będzie mieć opinia, ale też zdolność odcinania tego, co destrukcyjne. Myśli staną się wolne i poszerzą perspektywę widzenia spraw, które wcześniej wydawały się ogromnymi problemami, a okażą maleńkimi.
Dziewiątka i doskonali

Masz przed sobą Rok Zmian i Sukcesów! Stanie się zatem osobistym wyzwaniem! Pozwoli wybrać całkiem nowe cele oraz drogi do ich realizacji. Przyciągnie też nowych ludzi. Wyzwoli odwagę, pomysłowość i nowatorstwo. Jest t dokonały okres na rozpoczynanie pracy, zmianę miejsca zamieszkania oraz poznawanie nowych osób. Dobrze byłoby zmienić również dotychczasową taktykę działania i wtedy dopiero zacząć realizować osobiste oraz zawodowe plany. Są one bowiem uzależnione tylko od twojej osobistej wytrwałości i konsekwencji. Dostaniesz nowe oferty, propozycje i zaproszenia. Wybierz to, co jest zgodne z twoimi celami i siłami. W miłości warto wykazać więcej inicjatywy w zdobywaniu serca ukochanej osoby. Bywa, że trzeba zmienić strategię uwodzenia. Jest szansa na rozpoznanie swoich sił i zbudowanie czegoś na nowo.Dzisiaj jest czwartek, 27.07.2017

zarejestrowanych użytkowników 1828
on-line: 1 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook