ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop roczny
HOROSKOP na rok 2016

Jedynka     

Masz przed sobą Rok Zmian i Sukcesów! Stanie się on osobistym wyzwaniem! To rok, kiedy poznasz samego siebie i swoje realne siły. Warto więc zrobić plany zgodnie z pozytywnym rozwojem, aby przyciągać do siebie podobnych ludzi i okoliczności. „Swój do swego ciągnie”. Dostaniesz nowe oferty, propozycje i zaproszenia. W takim okresie wzrasta wiara w siebie. Ważne, aby konsekwentnie dążyć do obranego celu i szukać sojuszników, a nie wrogów. Jest to dokonały czas na usamodzielnienie się, zmianę nastawienia do samego siebie i świata, rozpoczynanie pracy lub nowych związków. Dobrze byłoby opracować zupełnie nową taktykę działania i zacząć realizować plany bez nadmiernego uporu, czy też uników w obawie przed porażką, a nawet przyznaniem się do bezsilności w pewnych okolicznościach. Nie stawiaj sobie zbyt wysokich wymagań! Otwórz się na nowe informacje, nowych ludzi, nowe dziedziny wiedzy i kierunki pracy. Nie wszystko wymaga walki i nie zawsze musi być tak, jak postanowisz. I cóż z tego, że osiągniesz wyznaczony sobie cel, kiedy nie będzie z kim świętować? To rok wyzwań, dzięki którym możesz wytyczyć sobie lub innym lepsze cele i drogi do ich realizacji. Zyskasz o wiele więcej dodając innym ludziom siły, niż okazując wyższość. Ten rok otwiera przed tobą nowe życie, dając szansę na kolejnych 9 lat.

Miłość: Twoje pomysły i odwaga będą bardzo przydatne w zdobywaniu serca wybranej osoby. Nie okazuj jednak dominacji, nawet jeśli naprawdę masz w jakimkolwiek zakresie przewagę. Każdy wnosi do związku to, co ma najlepszego i licytowanie się kto lepszy nie ma sensu. W przeciwnym razie grozi ci osamotnienie. Ukochana osoba doceni pozytywne zmiany, jakie w tobie zauważy, więc nawet stare związki mogą otworzyć swój nowy rozdział. Osoby samotne mogą teraz liczyć na poznanie kogoś, z kim będą mogły być sobą i czuć jedność.


Dwójka     

Masz przed sobą Rok Miłości! Uczucia będą motorem napędowym działania. Rytm Ziemi uwrażliwi cię na drugiego człowieka i w ten sposób pomoże wyrazić to, co niewysłowione. Wiele decyzji będzie podejmowanych w oparciu o pragnienia, obawy, z potrzeby serca, lub dla zyskania sympatii i akceptacji. W sprawach biznesowych zrozumienie rozmówcy zawsze sprzyja nawiązywaniu korzystnych relacji i uzgodnieniom warunków współpracy. Kultura i takt pomoże ci na każdym kroku uniknąć napięć oraz zdenerwowania. Dobrym słowem łatwiej rozładujesz napięcia, niż milczeniem lub złością. Umiejętność odreagowywania napięć, akceptacja samego siebie, a także dbanie o stan psychiki będzie fundamentem tego roku, aby stał się dla ciebie jednym z najlepszych lat! W takim roku trzeba najpierw zaakceptować i polubić samego siebie, aby zdołać wyczuć i zrozumieć drugiego człowieka. Rok 2 pomoże ci rozwinąć zdolności językowe, psychologiczne, medyczne, czy bioenergoterapeutyczne. Niekontrolowane i tłumione emocje mogą zaważyć także na zdrowiu fizycznym, albo pomogą odzyskać zdrowie osobom chorym.

Miłość: Będziesz bardzo wrażliwy i uczuciowy, dlatego łatwo się będzie zakochać, ale też obrazić i poczuć zranionym. Szczerość i dyskrecja to twoje mocne atuty w związkach. Po dobroci obłaskawisz nawet twardą i niedostępną osobę. Najpierw jednak musisz lubić samego siebie i nie wstydzić się tego, co czujesz!
Trójka     

W Roku Cudów i Spełnienia Marzeń będą mieć miejsce dziwne zdarzenia, które trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Los przejmuje władzę i nie będzie teraz rzeczy niemożliwych! Uzdolnieni artystycznie poczują w sobie natchnienie twórcze. Będą rozwijać talenty i rozjaśniać tajemnice. Jest to wspaniały okres dla osób, które potrafią dostrzegać i tworzyć piękno w sobie i wokół siebie. Takie osoby zyskają specjalną energię, aby przyciągać do siebie podobieństwa, jak też przemieniać to co złe i groźne, w dobre i pomocne. Istotą tego roku jest obserwowanie skutków myśli, słów i czynów, swoich, ale też innych ludzi. Oszukiwanie samego siebie, czy świata może stać się niebezpieczne. O ile bowiem na płaszczyźnie fizycznej przeciwieństwa się przyciągają, to duchowo przyciągają się podobieństwa. Trzeba brać pod uwagę, że los przyniesie ci teraz dokładnie to, co wykreujesz swoimi myślami. Nie opłaca się więc złorzeczenie komuś, ani przeinaczanie i ubarwianie, czy zaciemnianie rzeczywistości. Jak mało kto w tym roku możesz tworzyć lepszy los nie tylko dla siebie, ale także dla innych! Twórcza energia, którą dysponujesz powinna ci się więc przydać do pobudzenia i ożywienia tego, co najlepsze i najpiękniejsze!

Miłość: Spełnią się sny i marzenia! Twoje życie może stać się istną „bajką”! Zadbaj o swoją piękną duszę i myśli, aby niczym latarnia przyciągnąć wyjątkową osobę, która zaczaruje twój świat i sprawi, że od cudownych wrażeń zakręci ci się w głowie! Twoje ciało stanie się tak samo piękne i atrakcyjne, jak twoje wnętrze, jeśli tylko pozbędziesz się czarnych myśli. Wyobraźnia będzie pomocna w tym, aby zobaczyć samego siebie w blasku, jakie roztoczy się i ogrzeje twoich bliskich.
Czwórka     

To będzie Rok Pracy, Nauki, Rozwoju. Teraz zdobyte doświadczenie będą stanowić o szansach na przyszłość. Czas sprzyja więc ludziom czynu, ale też działającym logicznie, jak też będącym wzorem dla innych. Taki rok nazywany bywa „Rok Siewu”, ponieważ na efekty pracy i rozwoju trzeba umieć poczekać, jak na owoce w ogrodzie. Krok za krokiem, dzień za dniem trzeba sumienne wypełniać swoje obowiązki i krytycznie spojrzeć na własne niedoskonałości lub wady, aby móc zmienić złe wzorce postępowania, czy myślenia. Sprawy urzędowe, czy technologiczne nie powinny stanowić problemu. Rozwój osobisty będzie wymagał sumienności i cierpliwości. Dobrze pójdą sprawy zawodowe, naukowe, badawcze, a także dzieła o charakterze technicznym i dokumentacyjnym.

W miłości ten rok okaże się bardzo dobry dla osoby, która chce się rozwijać i uczyć na błędach. Związek nie powinien być nudą, czy fikcją. Uciekanie w pracę przed faktami nie jest wskazane. To nie jest także rok na udawanie, że wszystko jest w porządku, kiedy tak nie jest. Dobre związki będą teraz uczyć się cieszyć wspólną codziennością. Nauczą się tak kochać, aby nie ranić i nie osaczać. Osoby samotne powinny szukać partnera o podobnych zainteresowaniach, szczególnie w środowisku zawodowym, w szkołach i na kursach.
Piątka

Rok 2016 jest to czas Szczęścia, szans, satysfakcji, nadziei, sensu istnienia, odmłodzenia i ogólnie rozumianego powodzenia! Ten rok niesie także wzrost witalności i błyskotliwości kojarzenia, oraz zdolności szybkiego reagowania. Wydarzenia nabiorą tempa. Koło Fortuny ruszy nagle do przodu, dlatego ważne będzie nadanie mu właściwego kierunku! Szanse, jakie niesie ten rok nie będą długo czekać. Trzeba podejmować decyzje odruchowo. Dobrze więc, jeśli ktoś ma prawidłowe nawyki i nie musi się zastanawiać, co zrobić? Duże tempo wydarzeń może chwilami wydawać się chaosem, ale dzięki niemu pewne sprawy nabiorą „rumieńców” i sensu. Dotyczy to każdej dziedziny życia!

Miłość: Twój uśmiech i pogodne usposobienie będzie wywoływać wielkie powodzenie! Niestety musisz teraz uważać na to, aby nie paść ofiarą swojej nadmiernej ufności , czy nawet naiwności, bo wokół pojawią się też osoby szukające łatwej zdobyczy. Lekcje, jakie dostałeś już w swoim życiu mogą też niestety sprawiać, że będziesz zgorzkniały i nieufny, a wtedy odepchniesz pochopnie wartościowe osoby. Postaraj się nie przesadzać! Ukochanej osobie masz bowiem do zaoferowania swoją energię, entuzjazm, witalność i radość życia! Szczęście ci sprzyja i tylko od ciebie zależy, jak je wykorzystasz!
Szóstka     

Rok Rodzinny, związany z cyfrą 6 przynosi stabilizację osobistą i zawodową, a także możliwość założenia lub powiększenia rodziny. Sprzyja budowie lub umacnianiu zaplecza, a więc również partnerstwu w biznesie i powodzeniu w sprawach, które są realizowane od długiego czasu. Pomaga w panowaniu nad terminami, gromadzeniu zapasów, jak również zyskiwaniu protekcji. Łatwiej uzyskać przychylność ludzi wpływowych. Przeszłość okaże się kluczem do zrozumienia bieżących wydarzeń i możliwości działania. W tym roku korzystnie powinny przebiegać sprawy związane z nieruchomościami. Warto też sięgać do starożytnej wiedzy i tradycji lokalnych. Wiele spraw zależeć będzie od solidarności i lojalności wobec osób z bliskiego środowiska. To okres, w którym warto działać solidarnie z innymi.

Miłość: Dużego znaczenia nabiorą stare przyjaźnie i związki z dłuższym stażem. Historia odegra bowiem istotną rolę w tym roku.Trzeba więc dbać o przyjaciół i krewnych, a ze swego grona umieć pozbyć się zdrajców i ludzi nielojalnych. Ukochanej osobie trzeba okazać tolerancję, jeśli jest wierna i oddana rodzinie. Małżeństwa zawarte w roku 6 są bardziej dojrzałe. Osoby samotne w tym roku mają szansę spotkać miłość w zaprzyjaźnionym środowisku.
Siódemka     

To będzie Rok 7, czyli Sprawiedliwości, Prawdy i Wiary! Wiele osób uwierzy wreszcie w istnienie Wyższej Sprawiedliwości! Jak wiadomo „Wiary czyni cuda”. Osoby pozytywnie rozwinięte będą triumfować życiowo! Otrzymają nagrodę za swoje życie, czasem bardzo ciężkie i przykre. Ci, którzy siali zło, krzywdy i niesprawiedliwość, muszą się liczyć z karami życiowymi, albo wyrokami, czy oskarżeniami pokrzywdzonych. Ponieważ to nie tylko czas sprawiedliwości, ale też prawdy, to żadne podstępne transakcje i biznesy nie będą na dłuższą metę opłacalne. Lepiej nawet stracić, niż wzbogacić się teraz cudzą krzywdą. Niektórzy zatriumfują siłą swego ducha, wygrywając w sprawach z pozoru przegranych, czy zyskają autorytet moralny i powszechny respekt. Bardzo dobrym przewodnikiem w tym roku jest ludzkie sumienie. Działaniem wbrew własnemu sumieniu byłoby błędem, a nawet krzywdą, którą można nie tylko innym, ale tez sobie wyrządzić.

Miłość: Rok zapowiada sposobność sprawdzenia siły własnej wiary i prawdy o poziomie więzi, jakie już istnieją. Wewnętrzna siła duchowa zadecyduje o przyciąganiu odpowiednich ludzi i okoliczności. Płytkie związki nie będą akceptowane. Mądre podejście do życia sprawi, że spotkasz miłość, która nie będzie osądzająca, krzywdząca i nieodpowiedzialna. Wewnętrzna przenikliwość ochroni cię przed błędną decyzją i przyniesie prawdziwe szczęście!
Ósemka     

To powinien być Rok Bogactw i Równowagi! Ósemka jest symbolicznym oznaczeniem nieskończoności. Ktoś umie w swoim życiu szukać złotego środka, ten zyskuje. To czas na inwestowanie w sprawy w biznesie, w rzeczy praktyczne i użyteczne, ale też umiejętności i, zdrowie, talenty i ludzi potrzebujących wsparcia. Cennym staje się ten, kto umie wymieniać się z innymi posiadanymi bogactwami, a unika wykorzystywania przewagi. Zaoferuj światu to, co umiesz, wypraktykowałeś, wyliczyłeś, możesz zrobić, czy zorganizować. Nawet jeśli nie masz wystarczająco dużo zdrowia, czy pieniędzy, to może masz czas i umiesz dać drugiemu dobre słowo wsparcia, czy mądrą radę. Nie ma ludzi biednych! Biednymi są tylko ci, którzy nie widzą bogactw, jakimi dysponują. W tym roku okaże się, że strata bywa zyskiem i odwrotnie. Im więcej dasz światu, tym więcej otrzymasz. Bojąc się inwestowania, czy dawania, zamykasz się w we własnej małostkowości. Bogacić się można i należy równomiernie, zarówno na płaszczyźnie duchowej i uczuciowej, jak też fizycznej i finansowej!

Miłość: Rok niesie możliwość zyskania kogoś, z kim możesz stwarzać każdego dnia równowagę i poczuć spełnienie! Nie żałuj więc tego, czego i tak masz pod dostatkiem. Energia roku wnosi pożądanie, które jest efektem wzajemnego uzupełniania się partnerów. Nie chodzi więc o to, aby oboje tak samo zarabiali, byli jednakowo zdrowi i piękni, albo tak samo się kochali i wspierali duchowo, lecz aby potrafili dawać sobie to, czego drugiemu potrzeba w danym czasie i okolicznościach. Ta „Druga Połówka” powinna poczuć, że dajesz to, czego nigdy nie będziesz żałować.
Dziewiątka i doskonali

To będzie Rok Finalny! Podsumowuje osiągnięcia i rozwój osobisty z ostatnich 9 lat. Należy się zatem spodziewać, że wróci wszystko co dobre, ale też uczynione zło. Dla ludzi dobrych i szlachetnych oznacza to mnóstwo wdzięczności i większego zaufania ze strony całego świata materialnego i duchowego. Rok pomaga w wyzwoleniu się złych nawyków, ale też w rzucaniu nałogów, odcinaniu się od negatywnych wpływów, czy kierunków myślenia. Sprzyja poszerzaniu horyzontów myślowych, a także rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Ułatwia dokończenie wcześniej rozpoczętych spraw, albo powrót do zaniedbanych, a mających dobre rokowania. Doskonale poszerza pole działania. Tym razem można będzie zrealizować więcej spraw, a czasem nawet z większym rozmachem! Duże znaczenie będzie mieć opinia innych, a także współpraca zespołowa. Można doświadczyć popularności, którą należy wykorzystać także w celach dobroczynnych. Lepiej nie rozpoczynać nowych inwestycji w oparciu o zaciągane kredyty, czy pożyczki. Warto rozwijać to, co się robiło, albo zaniedbało. Lepiej też szukać własnych rezerw, bo takie się znajdą! Rok pomaga rozwiązywać wiele drobnych, ale i dużych problemów i znajdywać wyjścia nawet z patowych sytuacji. Dobrze służy sprawom społecznym, polityce międzynarodowej, a także współpracy z osobami odmiennymi kulturowo. W sprawach zdrowotnych trzeba dbać o układ oddechowy i ruchowy. Dystans do problemów zapewnią spacery na świeżym powietrzu, ale też spotkania towarzyskie.

Miłość: Dobre związki umocnią wzajemnie uczucia. Razem pozbędziecie się przeciwników i pokonacie przeszkody na drodze do spełnienia. Oczyści się grunt pod budowę niezniszczalnych więzi. Niestety w złych związkach trudno będzie wytrzymać, a rozstanie będzie prawdopodobnie najlepszym wyjściem. Osoby samotne mogą poznać kogoś na okres przejściowy, a nie na stałe. Powierzchowne znajomości nadają się raczej do celów towarzyskich. Nie szukaj wtedy miłości na siłę, aby zagłuszyć samotność. Aby powitać nowe uczucie w przyszłym roku, pozwól wygasnąć w twoim sercu i duszy to, co było i powinno zostać zamknięte.Dzisiaj jest czwartek, 27.10.2016

zarejestrowanych użytkowników 1801
on-line: 1 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook