ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop roczny
HOROSKOP na rok 2015

Jedynka     

To będzie Rok Finalny! Podsumowuje osiągnięcia i rozwój osobisty z ostatnich 9 lat. Należy się zatem spodziewać, że wróci wszystko co dobre, ale też uczynione zło. Dla ludzi dobrych i szlachetnych oznacza to mnóstwo wdzięczności i większego zaufania ze strony całego świata materialnego i duchowego. Rok pomaga w wyzwoleniu się złych nawyków, ale też w rzucaniu nałogów, odcinaniu się od negatywnych wpływów, czy kierunków myślenia. Sprzyja poszerzaniu horyzontów myślowych, a także rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Ułatwia dokończenie wcześniej rozpoczętych spraw, albo powrót do zaniedbanych, a mających dobre rokowania. Doskonale poszerza pole działania. Tym razem można będzie zrealizować więcej spraw, a czasem nawet z większym rozmachem! Duże znaczenie będzie mieć opinia innych, a także współpraca zespołowa. Można doświadczyć popularności, którą należy wykorzystać także w celach dobroczynnych. Lepiej nie rozpoczynać nowych inwestycji w oparciu o zaciągane kredyty, czy pożyczki. Lepiej rozwijać to, co się robiło, albo zaniedbało. Warto szukać własnych rezerw, bo takie się znajdą. Rok pomaga rozwiązywać wiele drobnych, ale i dużych problemów i znajdywać wyjścia nawet z patowych sytuacji. Dobrze służy sprawom społecznym, polityce międzynarodowej, a także współpracy z osobami odmiennymi kulturowo. W sprawach zdrowotnych trzeba dbać o układ oddechowy i ruchowy. Spokój psychiczny i dystans do problemów zapewnią spacery na świeżym powietrzu, ale też rozrywki towarzyskie.

Dla Jedynki, która lubi samodzielność, rok zapowiada się nieco rewolucyjnie. Może wiązać się z ograniczeniami, ponieważ wymaga poszanowania cudzych granic, a Jedynki ze swej natury są osobami ekspansywnymi i samowolnymi. Jeśli jednak zapanują nad swoim samolubstwem, a czasem egoizmem, to wyhamują swoje imperialne zapędy. Zawsze jest jakieś wyjście, a wskazać je może ktoś z otoczenia. Każda rozpoczęta w tym roku wojna skończy się porażką, albo zniesławieniem. Nie stawiaj więc wszystkiego na jedną kartę, bo możesz zostać z niczym. Dzięki swojej odwadze i pomysłom możesz jednak skutecznie stanąć na czele jakiegoś ruchu społecznego w obronie uciśnionych lub bezradnych. Rezygnacja z własnych ambicji w wielu przypadkach okaże się drogą do poszerzenia wpływów i pola działania, ale też drogą do wielu sukcesów.

W miłości Jedynka powinna zostać w związku, w którym czuje się kochana i rozumiana, a odciąć od osoby, która ją unieszczęśliwia. Nowe związki nie niosą teraz zbyt dobrych rokowań. Okażą się tymczasowe. Jeśli jesteś samotną Jedynką, to wstrzymaj się z poszukiwaniami, a skup raczej na rozglądaniu i luźnych relacjach bez zobowiązań. Dobrze czasem ochłonąć i nie brać na serio byle kogo. Osoby wolne powinny w tym roku bronić swojej wolności, a osoby w dobrych związkach nie przekraczać ustalonych wspólnie z partnerami granic. Wtedy rok 9 przyniesie rozwiązanie miłosnych dylematów i wyjście na wyższy poziom więzi.
Dwójka     

Masz przed sobą Rok Zmian i Sukcesów! Stanie się on zatem osobistym wyzwaniem! Rok wymaga bycia sobą! Wyzwoli odwagę, pomysłowość i nowatorstwo. Jest więc dokonały na planowanie, usamodzielnienie, rozpoczynanie pracy, rozpoczynanie związków i zmianę środowiska. Dobrze byłoby zmienić również dotychczasową taktykę działania i zacząć realizować plany bardzo konsekwentnie, bez oglądania się na cudze opinie. Dostaniesz nowe oferty, propozycje i zaproszenia. Sam decyduj o sobie i nie przerzucaj istotnych decyzji na innych. Nadmierny egoizm, upór, czy tchórzostwo w sytuacjach wymagających dbania o godność i honor niesie negatywne zwroty i bolesne porażki. Aby zmiany w tym roku były sukcesem trzeba działać planowo, a także odważnie trzymać się pozytywnie obranej drogi. Realizacja cudzych celów nie zapowiada w efekcie powodzenia. Dlatego nie daj się wciągać w cudze plany, bo zapomnisz o swoich!

I chociaż przedstawiciele Dwójki nie należą do wojowniczych i odważnych, a rok tego z pozoru wymaga, to jednak mogą odnosić sukcesy przez... pokochanie samego siebie! Kieruj się swoim sercem i nie obawiaj otwarcie mówić tego, co czujesz, albo planujesz i pragniesz. Twoje dobre Serce potrafi pokonać nawet największych twardzieli! Obłaskawi agresywnych, czy wyrachowanych. Dzięki swojej empatii i wrażliwości odkryjesz plany i pragnienia innych ludzi. Tym sposobem trafisz bez walki w najczulsze miejsce swojego rozmówcy. Możesz więc zaproponować to, czego pragnie i potrzebuje. Szczerość będzie tym razem pomostem do wzajemnego zrozumienia i akceptacji. Jeśli uznasz te cechy za swój mocny atut, to w tym roku dokonasz zmian, na które brakowało ci odwagi od lat!

W miłości wykazuj więcej inicjatywy w zdobywaniu serca ukochanej osoby! Miej jakiś plan na to, co ma się dziać dalej! I chociaż nie jesteś typowym wojownikiem i zdobywcą, to możesz zawojować czyjeś serce swoją kulturą, subtelnością i zrozumieniem, którego w dzisiejszych czasach tak ludziom brakuje. Nie bój się zatem pokazywania swojego ciepła i serdeczności! Stopniowo i małymi kroczkami odniesiesz sukces! Możesz spotkać osobę, która być może potrzebuje emocjonalnego wsparcia i czułości, ale gdy rozkwitnie dzięki tobie, stanie się twoją drugą połówką, z którą przejdziesz szczęśliwie wiele lat!
Trójka     

Masz przed sobą Rok Miłości i Sentymentów! Uczucia będą motorem napędowym działania. Rytm Ziemi uwrażliwi cię na drugiego człowieka i w ten sposób pomoże wyrazić to, co niewysłowione, a piękne i niosące piękne szanse na lepszą przyszłość. To dobry rok, aby zrozumieć własne odczucia! Dużego znaczenia nabierze sposób komunikowania pragnień i potrzeb. Im delikatniej i bardziej kulturalnie, tym lepiej! Ukrywanie uczuć nie jest więc wskazane, ponieważ blokowane emocje mogą być toksyczne, albo wprowadzać w błąd osoby zainteresowane szczerymi i serdecznymi relacjami. W takim roku trzeba najpierw zaakceptować i polubić samego siebie, aby zdołać wyczuć i zrozumieć drugiego człowieka. Rok 2 pomoże ci rozwinąć zdolności językowe, psychologiczne, medyczne lub bioenergoterapeutyczne. Ważne będą więc słowa, jak też zdolność milczenia i wyciszania emocji w pewnych sytuacjach. Ten rok służy jednak nie tylko romantycznym westchnieniom. Mimo swej delikatności może być bardzo pomocny dla wielu innych spraw, związanych z relacjami międzyludzkimi. Niosą one zwykle wielorakie korzyści. Dobre słowa i serdeczność niewiele kosztuje, ale bywa często najcenniejszym darem wobec drugiego człowieka.

Dla niektórych osób ten rok oznacza wzrost pobudliwości nerwowej, dlatego trzeba dbać o stan swojej psychiki. Nie angażuj się teraz w sprawy wymagające tzw. „zimnej krwi”, jeśli nie potrafisz odreagowywać napięć. Z powodzeniem zrealizujesz za to dzieła i zadania, w których pokażesz swoje wyczucie do ludzi i ich pragnień.

Dla Trójki, która ma sobie naturalnie rozwiniętą intuicję, wyczuwanie intencji działania innych ludzi będzie dodatkowym atutem. Okaże się to darem przewidywania skutków w oparciu o subtelne sygnały, płynące z emocji innej osoby. Wiele Trójek to osoby uzdolnione artystycznie, twórczo lub odtwórczo, jak aktorzy. Jeśli zaangażują w swoje dzieła, lub tylko pomysły, czy marzenia całe serce, to sprawią, że inni też je pokochają i będą wzmacniać swoją energią. Wiele Trójek rozkocha w sobie całe otoczenie, odkrywając w samych sobie piękno. Swoją ekscentrycznością będą zaciekawiać, zadziwiać i ożywiać tych, których lubią lub kochają.
Czwórka     

W Roku Cudów i Spełnienia Marzeń będą mieć miejsce dziwne zdarzenia, które trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Los przejmuje władzę nad wydarzeniami i nie będzie teraz rzeczy niemożliwych! Spełnią się sny i marzenia! Dla wielu osób będzie to rok przemian, istnej magii i ożywienia. Uzdolnieni artystycznie poczują w sobie natchnienie twórcze. Będą rozwijać talenty artystyczne, aktorskie, a także paranormalne i rozjaśniać tajemnice. Jest to wspaniały okres dla osób chcących kreatywnie korzystać z pomysłów, jakie podpowie z pozoru zwykła codzienność! Inspiracją może być; drobny szczegół, znak, przebłysk myśli, czy nawet sen. Trzeba będzie jednak zdać sobie sprawę z różnicy między planami i marzeniami. Te pierwsze realizuje się samodzielnie, a drugie spełnia los! Byłoby dobrze mu zaufać i posłuchać własnej intuicji. To ona podpowie, jak przekierować energię w pozytywnym kierunku? Czarnowidztwo może przyciągać negatywne energie, powodujące dezorientację i oślepienie. Pozytywne myślenie, oparte na zaufaniu do losu, przyciągnie istne cuda, które staną się rzeczywistością!

Czwórka w roku 2015 przekona się, że to, czego nie widać gołym okiem, bardziej wpływa na widzialną rzeczywistość, niż się z pozoru wydaje. I chociaż z urodzenia Czwórka jest racjonalistą i dlatego szuka we wszystkim logicznego wytłumaczenia, to tym razem okaże się, że jednak już same myśli są sprawczą energią, indukującą wydarzenia. To ją zapewne zaciekawi i zadziwi co do skutków.

Najważniejszym zadaniem, jakie staje przed Czwórką w roku 3 jest uznanie, że fakty nie zawsze są prawdą. Bywają sztucznie wytworzonymi dowodami przez negatywne osoby. Opierając się więc na błędnych przesłankach, wyciąga się błędne wnioski. To może rozczarować, wywołać silny spadek energii zbyt ufnej Czwórki. Niektóre osoby z tej wibracji urodzenia mogą wpaść w paranoję i oszukiwać nawet siebie, wierząc w to, co wymyśliły, albo co ich zafascynowało. Jednak każda Czwórka ma w sobie naturalną zdolność wypracowania własnych wniosków, dzięki którym prześwietli to, czego nie dostrzegała! Może więc zobaczyć przekłamania i swoje błędy. Tym samym wyrwie się z negatywnych schematów, wzorców, przez które cierpi. Ku własnemu zdziwieniu dokona cudów tam, gdzie nikt nie widzi szans! Negatywnie rozwijająca się Czwórka może niestety oszukać tych, którzy polegają na jej dokładności i pracowitości. Zysk z takiego oszustwa (np. manipulacją faktami i danymi) będzie jednak tak samo złudny, jak pomysł, że to się nie wyda, choćby wszystkim się coś podobnego udawało. Pozytywnie rozwinięte Czwórki nie będą się bać sięgania do metod niekonwencjonalnych, aby prześwietlić dane i fakty, na jakich wyciągają swoje wnioski. I to te osoby, mające w sobie naukową cierpliwość i dokładność, rozpoznają to, co jest mistyfikacją. Dzięki tym ludziom wielu poczuje się ochronionych przed skutkami błędnych wniosków, a zatem także decyzji związanej z ich losem.

W miłości dla Czwórki rok 2015 zapowiada spełnienie marzeń! Będzie to dane tym Czwórkom, które nie oszukują samych siebie i potrafią widzieć tzw. „drugie dno”. Dar oczarowywania i zachwycania swoją osobą będzie działał u Czwórki na każdym kroku! Moc tego daru wzmocni dodatkowo powszechne przekonanie, że Czwórka nikogo i nic nie udaje. Żadna Czwórka nie potrafi na dłuższą metę udawać i kłamać, więc należy do partii, najbardziej godnych zaufania. Teraz może jednak usiłować nagiąć pewne fakty, aby zagrać wykreowaną, a nawet wyreżyserowaną przez siebie rolę. Rok sprzyja nie tylko dostrzeganiu tego, czego nikt nie dostrzega, ale też graniu roli, która pasuje do uznanego schematu szczęśliwości. Badawczy i cierpliwy umysł Czwórki pozwoli jej jednak zadziwić tych, którzy ją oszukali, rozczarowali, wprowadzili w błąd. Rozsądna Czwórka nie da się na długo oślepić wątpliwej jakości deklaracjami, zapewnieniami, czy przysięgami. Czuwa nad nią w tym roku dobry LOS i otwiera oczy na to, co powinna brać pod uwagę.
Piątka

To będzie Rok Pracy, Nauki, Rozwoju. Sprzyja ludziom czynu. Będzie skłaniał do starań na rzecz urealnienia wizji, czy marzeń. Dobrze pójdą sprawy zawodowe, naukowe, badawcze, a także dzieła o charakterze technicznym i dokumentacyjnym. Sprawy urzędowe, czy technologiczne nie powinny stanowić problemu. Rozwój osobisty będzie wymagał sumienności i cierpliwości. W wykonywaniu obowiązków, oraz podjętych zadaniach trzeba wykazać dużo cierpliwości oraz sumienności. Teraz zdobyte doświadczenie będą stanowić o szansach na przyszłość, a może nawet o całej karierze zawodowej. W miłości ten rok okaże się bardzo dobry dla osoby, która twardo stąpa po ziemi, dającej ukochanej osobie dowody, że jest niezawodna! Trzeba nauczyć się starań o to, aby związek nie był nudą, czy fikcją. Korzystniej byłoby uczyć się na cudzych, a nie własnych błędach. Można zyskać fachowość i doświadczenie, które jest przecież bezcenne!

Dla Piątki ten rok powinien być bardzo dobrym, bowiem osoby z tej wibracji urodzenia lubią działać. Należą więc do tych, którzy raczej nie czekają na zachętę i sami motywują innych do działania. Ten rok będzie więc wspaniałym Rokiem Siewu! Pozwoli on bowiem umocnić pozycję zawodową, jako solidnego fachowca z nowoczesnym myśleniem o przyszłości. Pozwoli też cierpliwie przeanalizować i urealnić projekty, zwłaszcza naukowo badawcze. Zdrowie zależy od stosowania się do zaleceń fachowców. Negatywnie rozwijająca się Piątka pokaże raczej lekceważenie dla cudzego dorobku i fachowości. W roli nauczyciela Piątka będzie prawdziwym autorytetem, świetnie radzącym sobie z młodymi ludźmi, jako zdolna uczyć się w zabawie i dawać tym pozytywny wzór do naśladowania. To, co osiągnie będzie wynikać z jej pracy, rozwoju osobistego oraz inteligencji.

W miłości rok niesie Piątce urealnienie jej ubiegłorocznych marzeń. Logicznie spojrzy na sprawy partnerskie i wykaże się cierpliwością wobec partnera, chociaż do cierpliwych raczej nie należy. Gdyby zbyt beztrosko i zbyt naiwnie podchodziła do partnera, wtedy rok niesie twardą lekcję, której celem będzie wyciągniecie wniosków z doznanych zawirowań uczuciowych. Negatywnie rozwinięta Piątka będzie skłonna do pochopnej krytyki, czym z pewnością nie przyciągnie; ani zaufania, ani sympatii. Powinna więc raczej nauczyć cieszyć się zwykłą codziennością, która tylko z pozoru jest nudna. Daje bowiem mocny fundament przyszłości bez gwałtownych wzlotów i upadków. Powinna więc docenić partnera, który pomyśli, zanim coś zrobi.
Szóstka     

Rok 2015 jest to czas Szczęścia, szans, satysfakcji, nadziei, sensu istnienia, odmłodzenia i ogólnie rozumianego powodzenia! Ten rok niesie także wzrost witalności i błyskotliwości kojarzenia, oraz zdolności szybkiego reagowania. Wydarzenia nabiorą tempa, więc przydatne okażą się prawidłowe doświadczenia, aby móc szybko i dobrze zareagować. Koło Fortuny ruszy nagle do przodu, dlatego ważne będzie nadanie mu właściwego kierunku! Szanse, jakie niesie ten rok nie będą długo czekać. Trzeba nie tylko myśleć, ale podejmować decyzje odruchowo. Dobrze więc, jeśli ktoś ma prawidłowe nawyki i nie musi się zastanawiać, co zrobić. Negatywnie rozwinięta Szóstka będzie narzekać, podejrzliwie pochodzić do każdej szansy i okazji. Wreszcie sama zgorzknieje i zniechęci bliskie otoczenie do działania, wciąż przywołując złe wspomnienia z przeszłości. Duże tempo wydarzeń może się chwilami wydawać chaosem, ale dzięki niemu pewne sprawy nabiorą „rumieńców” i sensu. Dotyczy to każdej dziedziny życia!

Dla spokojnej Szóstki tak szybkie tempo wydarzeń może być chwilami męczące, ale pozytywnie rozwijająca się osoba będzie sobie z tym świetnie radzić dzięki pogodzie ducha i dystansowi do samej siebie. Jest wielka szansa, że zrobi dobry użytek z szans przed jakimi nagle stanie i wesprze także swoich bliskich przyjaciół. Zrozumie zasady, które prowadzą do pomyślności nie tylko przez chwilę, ale na długie lata. Zgorzkniałe Szóstki mogą stać się wtedy podejrzliwe i nieufne. Zdrowie zapewni dom i kraj urodzenia.

W miłości Szóstce pomoże lojalność i spokój. Jako osoba bardzo wyrozumiała, łatwo wybacza i nie narzeka na nudę. Tym razem pewnie machnie ręką na błędy ukochanej osoby, dając czas do poprawy. Nie jest osobą gwałtowną i pochopną, dlatego w chwilach zawirowań umie przeczekać burze w bezpiecznym miejscu i środowisku przyjaciół. W tym gronie powinna więc szukać partnera na przyszłość, bo szczęście i powodzenie w miłości ma teraz wyjątkowo duże!
Siódemka     

Rok Rodzinny, związany z cyfrą 6 przynosi stabilizację osobistą i zawodową, a także możliwość założenia lub powiększenia rodziny. Sprzyja budowie lub umacnianiu zaplecza, a więc również partnerstwu w biznesie i powodzeniu w sprawach, które są realizowane od długiego czasu. Pomaga w panowaniu nad terminami, gromadzeniu zapasów, jak również zyskiwaniu protekcji. Łatwiej uzyskać przychylność ludzi wpływowych. Przeszłość okaże się kluczem do zrozumienia bieżących wydarzeń i możliwości działania. W tym roku korzystnie powinny przebiegać sprawy związane z nieruchomościami. Warto też sięgać do starożytnej wiedzy i tradycji lokalnych. Wiele spraw zależeć będzie od solidarności i lojalności wobec osób z bliskiego środowiska. Dużego znaczenia nabiorą stare przyjaźnie i związki z dłuższym stażem. Historia odegra bowiem istotną rolę w tym roku. Czas sprzyja osobom, które działają długofalowo, a nie skokowo i tymczasowo. Rok 6 ma także związek z Ojcem, patronem, czasem i przeszłością. Jest wolniejszy od innych lat, wciąż wymagając punktualności, ale też szacunku dla osób starszych i ich historii. To okres, w którym warto działać solidarnie z innymi. Okaże się bowiem, że dobre więzi i układy są wspaniałym zapleczem. Trzeba więc dbać o przyjaciół i krewnych, a ze swego grona umieć pozbyć się zdrajców i ludzi nielojalnych.

 

Rok 2015 pomoże zbudować mocne układy, wieloletnie więzi, oparte na lojalności, wyrozumiałości i wzajemnej solidarności. Niektóre osoby mogą zakładać rodzinę, kupować domy, tworzyć mocne spółki i układy. Ich pozycja w środowisku stanie się bardziej stabilna i przewidywalna. Każda Siódemka jest rozważna i dąży do sprawiedliwości, zatem ma w sobie potencjał do tego, aby cieszyć się autorytetem. Zdrowie w tym roku zależy od genetyki danej osoby i dziedzicznych uwarunkowań. Siódemka doskonale posługuje się medycyną naturalną i w tym roku powinna sięgać do starych receptur domowej apteczki, ale też zdrowej kuchni regionalnej. Negatywnie rozwijające się Siódemki mogą zbyt surowo podchodzić do siebie i swojego środowiska, wyzwalając wzajemny żal i pamiętliwość. Pozytywne Siódemki będą wolały odpuścić swoim winowajcom ich winy, aby same mogły wymazać z pamięci złe wspomnienia.

W miłości ten rok zapowiada związki bezpieczne, stałe, solidne i oparte na prawdziwej przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Siódemki nie będą teraz działać pochopnie przy wyborze partnera. Zwrócą raczej uwagę na kogoś, kto okaże się solidny i niezawodny. To czas, w którym starsze pokolenie nabierze wartości. Miłość stanie się więc bardziej dojrzała, opiekuńcza i pełna wzajemnego szacunku. Niektóre Siódemki doczekają się wdzięczności za udzielaną pomoc i wyrozumiałość. Stare związki umocnią się, zjednoczą i będą stanowić ostoję dla rodziny i przyjaciół.
Ósemka     

To będzie Rok 7, czyli Sprawiedliwości, Natury, Prawdy i Wiary! Sprzyja ludziom myślącym i odpowiedzialnym. Jest związany z rozwojem duchowym, oraz intelektualnym. Wymaga podniesieniu rangi stawianych sobie celów i postępowania zgodnie z sumieniem. Warunkiem pomyślności w tym roku jest rozwaga i zdolność rozróżnienia tego, co jest dobrem, a co złem?

W takim roku sprzyja wszystko, co naturalne i prawdziwe! Szkodzi okłamywanie nawet samego siebie, a okłamywanie innych kończy się czasem prawnymi konsekwencjami. Niektóre osoby mogą otrzeć się, albo wręcz odpowiadać za swoje złe czyny przed sądem. Negatywnie rozwijające się osoby mogą mieć skłonność do osądzania innych, a uniewinniania samych siebie. Nie będą też miały wyrzutów sumienia, gdy uczynią komuś krzywdę. Ich prawa będą się wydawały ważniejszymi od praw innych. Lepiej więc uważać na to, z kim się robi i jakie interesy? Nie zaszkodzi też bardziej uważać na przepisy drogowe. Osoby pozytywne będą w tym samym okresie i w trudnej sprawie stawać w obronie krzywdzonych i oszukanych. Lepiej nie wchodzić w żadne nieoficjalne, czy nielegalne interesy. To może drogo kosztować. Prawda wcześniej lub później wyjdzie na jaw w tej lub innej formie. Poczucie odpowiedzialności powinno pomagać w dokonywanych wyborach. To, co niewymierne, może nabrać teraz większej wartości. Wiele osób wreszcie uwierzy w istnienie Wyższej Sprawiedliwości!

Dla Ósemki rok 2015 oznacza czas refleksji nad życiem i przemyślenie zasad, jakimi się kieruje. Nie jest to rok łatwy dla osoby, którą bardziej interesuje praktyczna i użytkowa strona rzeczy, spraw, a nawet relacji międzyludzkich. Ósemka lubi wygody i inne materialne dobra, ale w tym roku zrozumie, że najważniejsze jest jednak życie i zdrowie. Dotyczy to także zdrowego myślenia. To wielki kapitał, na którym można wiele zbudować. Wbrew temu, że jest to okres typowo filozoficzny, to jednak finansowo i uczuciowo może być bardzo dobrym rokiem! Mądre zasady życia w pierwszej kolejności dobrze wpływają na zdrowie. Jednak inne dziedziny prowadzą przecież do całkiem wymiernych efektów, kiedy się postępuje i myśli odpowiedzialnie. Uczciwość popłaca zarówno w sprawach zawodowych, jak też uczuciowych.

W miłości Ósemka powinna zachować dystans wobec osób, które już były podstępne i bezwzględnie wobec innych. W związkach mogą pojawiać się skłonności do wzajemnego osądzania lub uniewinniania tego, co naganne. Łatwo wtedy o krzywdę, którą trudniej naprawić. Mądre pary odróżnią dobro od zła, a ich miłość przejdzie pomyślnie najtrudniejszy test prawdy Prawdziwe szczęście czeka w tym roku na samotną Ósemkę u boku osoby, która nie ma nic do ukrycia i wierzy w siłę dobra, a także cieszy się autorytetem moralnym. By przyciągnąć prawdziwą miłość powinna dążyć do przebywania w środowisku ludzi, których może podważać za ich życiowe poglądy i postawy.
Dziewiątka i doskonali

To powinien być Rok Bogactw i Równowagi! Ósemka, to symboliczne oznaczenie równowagi, którą pięknie obrazuje też matematyczny znak nieskończoności.

Rok Osiem jest doskonałym czasem na inwestowanie w sprawy praktyczne, papiery wartościowe, kondycję fizyczną, biznes, talenty, umiejętności. Świetnie łączy się ze sobą to, co niematerialne z materialnym efektem.

Największą wartość uzyskuje w takim roku ten, kto nie podejmuje skrajnych i przez to ryzykownych decyzji, ale szuka „złotego środka”. Cennym staje się ten, kto umie wymieniać się z innymi posiadanymi bogactwami, a unika wykorzystywania przewagi, która destabilizuje. Myślenie o stratach nic nie da, więc trzeba skupić się na tym, co się posiada w nadwyżce, jako kapitał do wymiany darów z innymi! W tym roku okaże się, że strata bywa zyskiem i odwrotnie.

Dla Dziewiątki i Doskonałych 11,22,33,44 rok 2015 niesie możliwość uzupełnienie brakujących bogactw dzięki wymianie z innymi. To czas brania i dawania. Jeśli masz w jakimś zakresie potrzeby i braki, to skup się najpierw na tym, co możesz ofiarować innym w zamian? I wyjdź z taką ofertą, a ktoś na nią odpowie! Wzajemne oszukiwanie się w tej wymianie jest krzywdą. Poprzedni rok 7 Sprawiedliwości i Prawdy powinien już nauczyć, że nieuczciwość i forsowanie własnych praw nad innymi doprowadza do dalszego mnożenia się zła w bliskim i dalszym otoczeniu.

Energia roku 2015 pomoże uzyskać zdrowie, miłość, pieniądze i zaszczyty tym, którzy zrozumieli, że można mieć wszystko, ale pod pewnym warunkiem. Nie można tylko brać, ani tylko dawać! Musi istnieć proporcjonalność, która zadowala obie strony. Nigdy nie dawaj drugiemu tego, czego czujesz brak, lub stratę. Oznacza to bowiem, że oszukiwałeś najpierw siebie, a potem partnera. Ludzie instynktownie czują, że coś nie jest darem, tylko inwestycją.

W miłości obowiązuje taka sama zasada równowagi i wymiany. Kto ją zburzy, tam uczucie się kończy. Sam możesz sprawdzić, jakie skutki niesie zaniedbywanie siebie lub bliskiej osoby? Albo ciebie wykorzystają, albo będziesz wykorzystany... Sam możesz przekonać się, że kiedy cenisz samego siebie, to umiesz zarazem dopilnować, aby nikt cię nie zranił i nie nadużył twojej dobroci serca. Jeśli więc ofiarowujesz ukochanej osobie miłość, to miej ją w sobie, a nie będziesz czuć, że coś ubyło. Ofiaruj swoją miłość z radością i ciesz tym, że możesz uszczęśliwiać! Nie wystawiaj za swoje uczucie rachunku, bo straci wszelką wartość.

W tym roku nadarzy się nie jedna okazja, aby stare związki i nowe mogły sprawdzić się pod względem wzajemności i uczciwości wymiany darami wobec partnera. Jeśli nie masz nikogo, to pewnie dlatego, że oferujesz nie to, czego ktoś oczekuje, albo to co dajesz nie jest wcale darem tylko inwestycją z kredytem i wysokimi odsetkami. Przemyśl sprawę i stawiaj sprawę naprawdę uczciwie wobec siebie, bo od tego i tak trzeba zacząć. I wtedy przyciągniesz właściwą dla siebie osobę!

Dotyczy największej grupy energetycznej ludzi na Ziemi. Ich postawy i losy mają często bardzo znaczący wpływ na innych, na całą Ziemię i kosmos. Jako dominująca grupa są więc reprezentantami ludzkości, świadczącymi o osiągniętym poziomie rozwoju. Starając się utrzymać harmonię we własnym życiu pozytywnie wpływają na bliższe i dalsze otoczenie. Szczególnie osoby z wibracji Doskonałych 11,22,33,44, które nazywam Aniołami na Ziemi emitują silne pola energetyczne, a w tak licznej grupie, emisja ich myśli i czynów jest zwielokrotniona, więc ma ogromne znaczenie. Te osoby powinny mieć zatem wyższą świadomość odpowiedzialności za to jak myślą, co mówią i robią?Dzisiaj jest niedziela, 29.11.2015

zarejestrowanych użytkowników 1770
on-line: 4 (w tym zalogowanych: 1)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook