ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop roczny
HOROSKOP na rok 2014

Jedynka     

To powinien być Rok Bogactw i Równowagi! Jest doskonałym czasem na inwestowanie w sprawy praktyczne, papiery wartościowe, lub kondycję fizyczną. Najważniejsza jednak będzie równowaga! Wtedy rok przyniesie korzyści z posiadanych umiejętności oraz zdolności w szukaniu tzw. „złotego środka”. Przekonasz się ile jesteś wart dla ludzi, z którymi byłeś, jesteś lub będziesz związany? Poćwicz dodatkowe zdolności; manualne, ekonomiczne, organizacyjne i negocjacyjne! Docenisz znaczenie pewnych spraw, ludzi i rzeczy, a także samego siebie. Myślenie o stratach nic nie da, więc trzeba skupić się na tym, co się posiada w nadwyżce, jako kapitał! W tym roku okaże się, że strata bywa zyskiem i odwrotnie.

Dla Jedynki, która lubi walczyć i zdobywać nowe umiejętności, to rok wyjątkowo dobry! Musi tylko poskromić swoje ambicje, aby mieć to, co najnowsze i najdroższe, a wtedy nie popełni błędów inwestycyjnych. Zdrowie powinno wyjątkowo dopisać. Poprawa kondycji będzie wynikiem lepszego zorganizowania i dbania o siebie. Prawy miłosne mogą powodować problemy, jeśli za bardzo skupi się na sobie i swoich potrzebach. Partner może uznać Jedynkę za wyrachowanego egoistę, który nie zważa na straty i poświęcenie bliskich. Świadome tego ryzyka Jedynki, będą wręcz odwrotnie dążyły do tego, aby ukochanej osobie zapewnić wszystko na najwyższym poziomie. Stopa życiowa Jedynek powinna wzrastać w tym roku, dzięki zmianie celów lub odważnym inwestycjom. Rok będzie więc bardzo udany i zaspokoi trochę ambicję każdej Jedynki.
Dwójka     

To będzie Rok Finalny! Doskonale poszerza pole działania. Pomaga znajdywać wyjścia nawet z patowych sytuacji. Dobrze służy sprawom społecznym, polityce międzynarodowej, a także współpracy z osobami odmiennymi kulturowo. Podsumowuje osiągnięcia i rozwój osobisty z ostatnich 9 lat. Niekiedy zmusza do wycofania z tego co złe i destrukcyjne. Pomaga dokończyć wcześniej rozpoczęte sprawy, albo wrócić do zaniedbanych. Tym razem można je będzie zrealizować lepiej, a czasem nawet z większym rozmachem! Rok pomoże w pozbyciu się ograniczeń, zahamowań, złych nawyków, rzucaniu nałogów, poszerzaniu horyzontów myślowych, a także rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Nie należy w tym roku rozpoczynać nowych inwestycji w oparciu o zaciągane kredyty, czy pożyczki. Lepiej szukać własnych rezerw, bo takie się znajdą! W roku 9 stanie się możliwe rozliczenie zaległych zobowiązań. Największe znaczenie będzie mieć opinia, ale też zdolność odcinania tego, co destrukcyjne. Świat staje otworem i może przysporzyć popularności, którą wypada wykorzystać także w celach dobroczynnych.

Dla Dwójki, która zwykle kieruje się sercem i emocjami , dlatego będzie mieć wielkie pole do działania na forum społecznym i towarzyskim. Każdemu chętnie „nieba przychyli” i niestety może stać się czasem ofiarą zbyt wielkiego serca, a raczej zabiegania o akceptację wszystkich, nawet obcych ludzi. Powinna uważać na to, aby nie mówić byle komu wszystkiego. Konieczna będzie dyplomacja, która pozwoli prowadzić konwersację o wszystkim i o niczym. Trzeba będzie unikać plotek, bo ludzie dużo czasem gadają, ale nie wiedzą, że mogą kogoś zranić. Dwójka bardzo przeżywa plotki, więc nie powinna ich słuchać, ani wdawać się w dyskusje o innych ludziach. Trzeba będzie dbać o układ oddechowy i ruchowy. W miłości Dwójka powinna wrócić do związku, w którym czuje się kochana i rozumiana. Jeśli tak nie jest i odczuwa ciągle samotność lub odrzucenie, to taki związek stanie się zbyt męczący psychicznie. Rok pomoże zakończyć relacje, którym brak zrozumienia i ciepła.
Trójka     

Masz przed sobą Rok Zmian i Sukcesów! Stanie się on zatem osobistym wyzwaniem! Pozwoli wybrać całkiem nowe cele oraz drogi do ich realizacji. Przyciągnie ludzi otwartych na nowości i zmiany. Wyzwoli odwagę, pomysłowość i nowatorstwo. Jest więc dokonały na samodzielne rozpoczynanie pracy, zmianę miejsca zamieszkania oraz wyznaczanie sobie pozytywnych celów. Dobrze byłoby zmienić również dotychczasową taktykę działania i zacząć realizować plany bardzo konsekwentnie, bez rozpraszania sił na mniej istotne sprawy. Dostaniesz nowe oferty, propozycje i zaproszenia. Mierz jednak siły na zamiary...W miłości wykazuj więcej inicjatywy w zdobywaniu serca ukochanej osoby! Bywa, że trzeba zmienić strategię uwodzenia, aby postawić na swoim.
Dla Trójki, z natury duchowo artystycznej i mistycznej, zmiany są zgodne z jej naturą, jako przemiana i odrodzenie. Otwarcie na nowe zjawiska, cele, ciekawe osoby i plany, to będzie droga do sławy dla Trójeczki! Prawie każda rozbłyśnie na nowo i silnym blaskiem, biorąc los w swoje ręce i ufając swojej intuicji. Oryginalne zmiany, jakie tylko Trójka potrafi wyczarować, otworzą nowy i lepszy los w każdej dziedzinie, jaka sobie upatrzy.
Czwórka     

Masz przed sobą Rok Miłości i Sentymentów! Najważniejsze okażą się zatem emocje i uczucia. Dużego znaczenia nabierze sposób komunikowania pragnień i potrzeb. To również podstawa, aby przeprowadzić korzystne negocjacje szczerością i życzliwością, ale również taktem i delikatnością. To spotka się z sympatią i zrozumieniem ze strony osób tak samo wrażliwych i delikatnych. Miłość stanie się motorem napędowym działania Czwórki! Cierpiąca z braku odwzajemnienia uczuć, może podejmować niekorzystne decyzje. Ten rok służy nie tylko romantycznym westchnieniom, ale może być bardzo pomocny dla wielu innych spraw, związanych z relacjami międzyludzkimi. Większego znaczenia nabiorą słowa, jak też zdolność milczenia i wyciszania emocji. Ten rok pomoże rozwinąć zdolności językowe, psychologiczne, medyczne lub bioenergoterapeutyczne. Rytm Ziemi uwrażliwi cię na drugiego człowieka i pomoże wyrazić to, co niewysłowione.

Dla Czwórki, raczej logicznej i trzymającej się realiów, emocje i uczucia są nieuchwytne, więc traktowane jako słabość. W tym roku trzeba będzie jednak poznać ich siłę, która przełamuje lody w szczerych i serdecznych rozmowach, niezależnie od tematu. Ukrywanie uczuć nie jest więc wskazane, ponieważ blokowane emocje mogą być toksyczne. Podniesiona wrażliwość, jaką wywoła ten rok, pozwoli w zamian wyczuć intencje rozmówców, ich obawy i pragnienia. Wtedy nastąpi wzajemna akceptacja, a w niektórych przypadkach głębsze zrozumienie (bez słów). W takim roku trzeba najpierw zaakceptować i polubić samego siebie, aby zdołać wyczuć i zrozumieć drugiego człowieka, żeby mu zaufać, a nawet ofiarować serce. Czwórki, które boją się miłości, czując wobec niej bezsilne, będą pracować nad uświadamianiem sobie, że to co wydaje się słabością, na ogół bywa najpotężniejszą siłą. Taką, która podnosi z największych porażek i pomaga uniknąć strat. Dobre słowa i serdeczność niewiele kosztuje, ale bywa często najcenniejszym darem wobec drugiego człowieka.
Piątka

W Roku Cudów będą mieć miejsce bardzo dziwne zdarzenia, które trudno wytłumaczyć w racjonalny sposób. Jest to wspaniały rok dla osób chcących skorzystać z pomysłów, jakie podpowie z pozoru zwykła codzienność! Trzeba będzie zdać sobie sprawę z różnicy między planami i marzeniami. Te pierwsze realizuje się samodzielnie, a drugie spełnia los! Byłoby dobrze mu zaufać i posłuchać własnej intuicji. Dla wielu osób będzie to rok przemian, magii i niezwykłości. Rok będzie wzmacniać i rozwijać talenty artystyczne, a także rozjaśniać tajemnice i przynosić niespodzianki.

Piątka w roku 2014 przekona się, że cuda się jednak zdarzają! Myśli staną się sprawczą energią błyskawicznych szans i gwałtownych wydarzeń, więc życzenia nabiorą znaczenia, jako energia indukująca dalsze losy samych Piątek, ale też powiązanych z nimi osób. Pochopne złorzeczenie może skończyć się źle. To Piątki będą pobudzać i ożywiać ludzi, aby przyspieszyć bieg wydarzeń, czy spraw. Niektóre osoby urodzone w tej wibracji będą sławne za spontaniczny i piękny gest, który dla kogoś okaże się cudowną inspiracją. Każda Piątka ma przed sobą ciekawy rok, dodający fantastycznej energii oraz blasku, którym będą emanować i zarazem zachwycać. Zdrowie zależeć będzie od rodzaju energii, jaką w sobie ma dana osoba. Czarnowidztwo jest obce prawie wszystkim Piątkom. One doskonale wiedzą, że może pozbawić nie tyle złudzeń, co zniechęcić do działania w pozytywną stronę. Optymizm Piątki chroni ją przed złym losem nawet, gdy coś nie idzie jak zaplanuje. Ufnie podchodzi do zjawisk nadprzyrodzonych, niezwykłych i dziwnych dla racjonalistów. Próbuje bowiem ponownie niczym dziecko, które widz sens w kolejnych próbach, nawet rozczarowujących. Tak więc ten rok dla Piątki powinien być wyjątkowo udany, bo dający szansę spełnienia najbardziej szalonych i nierealnych marzeń!
Szóstka     

To będzie Rok Pracy, Nauki, Rozwoju i zdobywania doświadczeń. Będzie skłaniał do starań na rzecz urealnienia wizji, czy marzeń. Dobrze pójdą sprawy zawodowe, naukowe, badawcze, a także dzieła o charakterze technicznym i dokumentacyjnym. Sprawy urzędowe, czy technologiczne nie powinny stanowić problemu. Rozwój osobisty będzie wymagał sumienności i cierpliwości. W wykonywaniu obowiązków, oraz podjętych zadaniach trzeba wykazać dużo cierpliwości oraz sumienności. Teraz zdobyte doświadczenie będą stanowić o szansach na przyszłość, a może nawet o całej karierze zawodowej. W miłości ten rok okaże się bardzo dobry dla osoby, która twardo stąpa po ziemi, dającej ukochanej osobie dowody, że jest niezawodna! Trzeba nauczyć się starań o to, aby związek nie był nudą, czy fikcją. Korzystniej byłoby uczyć się na cudzych, a nie własnych błędach. Można zyskać fachowość i doświadczenie, które jest przecież bezcenne!

Dla Szóstki rok pracy stanie się bardzo dobrym, bowiem Szóstka lubi spokój i bezpieczne zaplecze. Nie szuka przygód i wrażeń, więc chętnie będzie się uczyć i pracować, świadoma odpowiedzialności za poziom życia swój i innych osób z najbliższego otoczenia. To osoba lojalna wobec tych, z którymi czuje się bezpiecznie. Ten rok będzie więc wspaniałym Rokiem Siewu! Pozwoli on bowiem umocnić pozycję zawodową, jako solidnego fachowca. Pozwoli też cierpliwie przeanalizować i urealnić projekty naukowo badawcze. W roli nauczyciela Siódemka będzie prawdziwym autorytetem. Zdrowie zależy od stosowania się do zaleceń fachowców. W miłości rok niesie wdzięk, urok i seksapil, który w magiczny sposób poprowadzi do spełnienie dawnych marzeń. Cierpliwość pozwoli dodatkowo nauczyć się techniki postępowania wobec obiektu zauroczenia. Szóstka może dawać przykład innym i być wzorem do naśladowania w tym roku! To, co osiągnie będzie wynikać z jej pracy, także nad sobą!
Siódemka     

Rok 2014 jest to czas Szczęścia, szans, satysfakcji, nadziei, sensu istnienia, odmłodzenia i ogólnie rozumianego szczęścia! Ten rok niesie także wzrost witalności i błyskotliwości kojarzenia, oraz zdolności szybkiego reagowania. Wydarzenia nabiorą tempa, więc przydatne okażą się prawidłowe doświadczenia, aby móc szybko i dobrze zareagować. Koło Fortuny ruszy nagle do przodu, dlatego ważne będzie nadanie mu właściwego kierunku! Szanse, jakie niesie ten rok nie będą długo czekać. Trzeba nie tylko myśleć ale podejmować decyzje odruchowe. Dobrze więc, jeśli ktoś ma prawidłowe nawyki i nie musi się zastanawiać, co zrobić. Duże tempo wydarzeń może się chwilami wydawać chaosem, ale dzięki niemu pewne sprawy nabiorą „rumieńców” i sensu. Dotyczy to każdej dziedziny życia!

Dla filozoficznej Siódemki szybkie tempo wydarzeń może być chwilami męczące, ale pozytywnie rozwijająca się osoba będzie sobie z tym świetnie radzić dzięki pogodzie ducha i dystansowi do samej siebie. Jest wielka szansa, że Siódemka, jako bardzo odpowiedzialna, zrobi dobry użytek z szans przed jakimi nagle stanie. Ma bowiem w sobie zarówno wiarę w życie, jak też wyższą świadomość, że nic nie dzieje się bez celu. Powinna też umieć bezbłędnie odróżnić dobro od zła. Zrozumie więc zasady, które prowadzą do pomyślności. Zgorzkniałe osoby mogą stać się wtedy podejrzliwe i nieufne. Szczęście dla Siódemki to życie zgodnie z naturą, wiarą i sumieniem. Trzeba się więc spodziewać, że natychmiast zareaguje na krzywdę dzieci, młodszego pokolenia, czy kogoś ufnego. Spontaniczne reakcje w przypadku tych osób są w gruncie rzeczy głęboko przemyślanymi mądrymi zasadami. Zdrowie zapewni Siódemce przyroda, zioła i pogodne usposobienie. W miłości pomoże uśmiech i lżejsze podejście do niezdarności, czy gaf partnera. Tym razem pewnie machnie ręką na chwilowe zaćmienie umysłu, choć na ogół surowo wymaga myślenia i odpowiedzialności.
Ósemka     

Rok Rodzinny przynosi stabilizację osobistą i zawodową, a także możliwość założenia lub powiększenia rodziny. Sprzyja budowie lub umacnianiu zaplecza, a więc również partnerstwu w biznesie i powodzeniu w sprawach, które są realizowane od długiego czasu. Pomaga w panowaniu nad terminami, gromadzeniu zapasów, jak również zyskiwaniu protekcji. Łatwiej uzyskać przychylność ludzi wpływowych. Przeszłość okaże się kluczem do zrozumienia bieżących wydarzeń i możliwości działania. W tym roku korzystnie powinny przebiegać sprawy związane z nieruchomościami. Warto też sięgać do starożytnej wiedzy i tradycji lokalnych. Wiele spraw zależeć będzie od solidarności i lojalności wobec osób z bliskiego środowiska. Dużego znaczenia nabiorą stare przyjaźnie i związki z dłuższym stażem. Historia odegra bowiem istotną rolę w tym roku.
Rok 2014 pomoże zbudować mocne układy, wieloletnie więzi, oparte na lojalności, wyrozumiałości i wzajemnej solidarności. Niektóre osoby z tych wibracji urodzenia zaczną zakładać rodzinę, lub budować swoją pozycję w środowisku. Każda jest wszechstronna i potrzebuje szerokich kontaktów, ale teraz.... powinna jednak pamiętać o ludziach, lub miejscach, które stanowią jej zaplecze. W tym roku ich pozytywny wpływ na życie będzie ogromny! Tak więc, trzeba zadbać o tych, którzy nie tylko byli godni zaufania, ale też nadal są gotowi do udzielenia pomocy. Zdrowie w tym roku zależy od genetyki danej osoby i dziedzicznych uwarunkowań. Czas pracuje jednak na korzyść tego roku, więc także stare zaniedbania powoli same znikną. Wystarczy pewne dolegliwości bezpiecznie przeczekać. W miłości ten rok zapowiada tworzenie bezpiecznego domu, czy tzw. gniazda rodzinnego. To czas, w którym starsze pokolenie nabierze wartości, a młode wdzięczności za pomoc i wzajemną solidarność. Ósemka, jako osoba doskonale zorganizowana i zaradna, zdolna do poświęceń dla innych powinna ten rok zaliczyć do bardzo dobrych!
Dziewiątka i doskonali

To będzie Rok 7, czyli Sprawiedliwości, Natury, Prawdy i Wiary! Sprzyja ludziom myślącym i odpowiedzialnym. Jest związany z rozwojem duchowym oraz intelektualnym. Wymaga podniesieniu rangi stawianych sobie celów i postępowania zgodnie z sumieniem. Warunkiem pomyślności w tym roku jest uczciwość i odpowiedzialność! Dotyczy to również życia, zdrowia, podejścia do przyrody oraz wiary. W takim roku sprzyja wszystko, co naturalne! Zdrowie także zależy od kierunku i poziomu myślenia, ale trzeba też uważać na pokarmy. Najlepiej, gdyby były przygotowane z produktów ekologicznych. Wbrew temu, że jest to okres filozoficzny, to jednak finansowo może być bardzo dobrym rokiem! Mądre zasady życia i pracy prowadzą przecież do wymiernych efektów.


Dla Dziewiątki, która bywa często zagubiona przez nadmierne zwracanie uwagi na cudze opinie, rok filozoficzny pozwoli uporządkować poglądy i cieszyć się społecznym autorytetem. Wreszcie uwierzy w Wyższą Sprawiedliwość. Zrozumie nie tylko własne motywy postępowania, ale też innych osób. Osoby urodzone z Wibracjach Doskonałych 11,22,33,44 w Roku 7 powinny unikać osądzania spraw i ludzi, jeśli nie potrafią rozpoznać dobra i zła. Prawda może się okazywać całkiem inna i osądy mogą być same w sobie krzywdą, albo prowadzić do krzywdy przez niesłuszne kary, czy żale. W miłości rok zapowiada się wyśmienicie dla osób uczciwych i sprawiedliwych. Łatwiej przyznać rację komuś i obdarzyć do szacunkiem, kiedy się samemu ma świadomość, że nie jest się ideałem. Odpowiedzialność za los ukochanej osoby, a także uznanie jej praw na równi z własnymi, to wielka i ważna mądrość partnerska! Prowadzi bowiem do uczciwości w związku.

Zarówno Dziewiątki, jak też Doskonali z wibracji 11,22,33,44 będą jednakowo zdawać egzamin z własnej uczciwości, prawości i sumienia. Jako najliczniejsza grupa ludzi na Ziemi, mają znaczący wpływ na losy świata, a nawet wszechświata! Teraz przekonają się, jaką siłę mają same myśli, nie wspominając o słowach, albo czynach. Prawda jest ponadczasowa i dlatego Wyższa Sprawiedliwość stanie w obronie krzywdzonych, a osoby działające sumieniem staną się jej Obrońcami! Rok 2014 będzie wynagradzał za dobro i rozwagę w osądzaniu siebie oraz innych.Dzisiaj jest niedziela, 23.11.2014

zarejestrowanych użytkowników 1688
on-line: 2 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook