ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Lipiec 2017

Jedynka     

Twoje zdolności dyplomatyczne i językowe bardzo się rozwiną! Dzięki temu nie powinno być trudności w komunikacji z innymi ludźmi. Nie daj się tylko wciągać w żadne plotki, czy dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Jeśli czujesz psychiczne napięcie, to nie angażuj się we wszystkie sprawy, zwłaszcza cudze!W sprawach zdrowotnych to korzystny okres na porzucenie nałogów, oraz oczyszczające zabiegi pielęgnacyjne.

Miłość: Wrócą uczucia i sentymenty do kogoś, kto się oddala lub został odrzucony. „Chowanie głowy w piasek” nie rozwiąże problemu i niepewności. Konieczne są szczere rozmowy z ukochaną osobą.
Dwójka     

Lipiec niesie pomysły, odkrycia, zmiany i zarazem szanse na sukcesy. To miesiąc wzrostu sił do realizacji najpiękniejszych marzeń! Los wskaże nowe i bardzo oryginalne drogi do wybranego celu. Pozwoli też poznać ciekawe osoby. Dlatego pokaż się z najlepszej strony, nie ukrywając swoich talentów! Rozwijaj kreatywność, bo los ci sprzyja! Masz przed sobą dobry okres, aby sprytnie przeforsować odważne plany i projekty.

Miłość: Zmień sposób autoprezentacji, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę interesującej cię osoby. Słuchaj tylko własnej intuicji w doborze stylu postępowania. Przed tobą czas cudów!
Trójka     

W tym miesiącu możesz spokojnie uzgodnić szczegóły umów lub niepokojących cię spraw urzędowych. Dzięki temu unikniesz nieporozumień. Lipiec będzie również bardzo dobrym okresem na przeprowadzenie badań lekarskich, a także naukę w zakresie technik komunikacji. O radę zwracaj się jednak do fachowców, a nie teoretyków.

Miłość: Szczerość i delikatność powinna teraz bardzo sprzyjać! Dzięki rozmowie nie wyciągniesz błędnego wniosku na temat relacji z osobą bliską twemu sercu. Naucz się nazywania i wyrażania uczuć oraz pragnień!
Czwórka     

Masz przed sobą nieco zwariowany, ale też cudowny miesiąc! Nagle może się spełnić jakieś szalone marzenie. Trzeba jednak działać intuicyjnie, chociaż zarazem spontanicznie, a wtedy pomyślne wydarzenia będą mogły dać satysfakcję. Pojawią się okazje, aby wykazać spostrzegawczość i błyskotliwość kojarzenia. Możesz mieć także fart w grach losowych!

Miłość: Uśmiech i wdzięk stanie się kluczem do powodzenia, o jakim inni mogą tylko pomarzyć! Będziesz zachwycać swoim dynamicznym i uroczym stylem bycia. W zabawie spotkasz kogoś bardzo interesującego.
Piątka

Przed tobą miesiąc pracy, ale też nauki. Niesie możliwość osiągnięcia stabilnej pozycji w środowisku zawodowym. Wykaż obowiązkowość i cierpliwość. Profesjonaliści z długim doświadczeniem będą stanowić twoje oparcie. Możesz teraz zawierać solidne i długoterminowe umowy dotyczące nieruchomości lub spółki.

Miłość: Ćwicz się w okazywaniu wyrozumiałości wobec niedociągnięć partnera! Walcz ze znudzeniem! Lojalność i cierpliwość przetrzyma burze i tak ustabilizuje związek.
Szóstka     

Ważne sprawy nabiorą teraz tempa! Twoja uczciwość i zapał w realizacji trudnych spraw będzie pobudzać innych do działania. Konkurencja nie nadąży za twoim tokiem myślenia! Samo życie stworzy istotne ułatwienia. Unikaj tylko ludzi, którym na niczym nie zależy i w nic nie wierzą.

Miłość: Naturalność i spontaniczność pozwoli osiągnąć powodzenie i prawdziwe szczęście! Uwierzysz w przyszłość z kimś zwariowanym, z kim naprawdę chce się żyć i cieszyć nawet małą chwilą.
Siódemka     

W tym miesiącu powinny ustatkować się twoje układy zawodowe i finansowe. Możesz zyskać pomoc i protekcję ze strony starych przyjaciół lub współpracowników. Inwestowanie w przyjaźnie, ale też układy, spółki, czy nieruchomości będzie bardzo korzystne. Czas zaczyna pracować dla ciebie i niesie stabilne dochody.

Miłość: Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji, bo żadne opóźnienia ci nie zaszkodzą. Długoletnie przyjaźnie mogą nabrać znaczenia i okazać się związkiem na dalsze lata.
Ósemka     

Prawdą i naturalnością pokonasz przeszkody i nagromadzone problemy. Poszerzą się twoje wpływy w kontaktach z osobami o szerokich horyzontach myślowych i mających w sobie wielką mądrość życiową. Z takimi zajdziesz daleko! Na wiele spraw trzeba spojrzeć z dystansem, jakby z lotu ptaka. Wraca sprawiedliwość i stanie w twojej obronie, gdy zajdzie taka potrzeba.

Miłość: Pogłębią się twoje więzi duchowe z kimś ważnym dla ciebie. Nie osądzajcie się wzajemnie, a razem pokonacie wszelkie zło, jakie was oddala.
Dziewiątka i doskonali

Lipiec niesie ci energię bogactw! Sam dokonasz wyboru, któremu rodzajowi poświęcisz więcej uwagi i starań. Nie skupiaj się jednak nad tym, czego ci brak, tylko pomyśl jak wykorzystać posiadane nadwyżki. Przed tobą okres poznawania nowych umiejętności i wykorzystywania ich w wybranych celach. Twoja kondycja i odporność wzrośnie.

Miłość: Zadbaj o swoje potrzeby! Doceń samego siebie, a staniesz się najcenniejszy dla wybranej osoby. Fizyczna bliskość nabiera znaczenia.Dzisiaj jest czwartek, 27.07.2017

zarejestrowanych użytkowników 1828
on-line: 1 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook