ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Kwiecień 2017

Jedynka     

Kwiecień wniesie energię stabilizującą! Pomoże zrozumieć bliskie osoby, a zatem pozytywnie wpłynie na relacje: z rodziną, przyjaciółmi, wspólnikami, współpracownikami, szefami, podwładnymi, sąsiadami. Zapowiada długie rozmowy o tym, co ponadczasowe i daje zaplecze. Znaczenia nabiorą sentymenty i wspomnienia.

Miłość: „Stara miłość, nie rdzewieje!” Poczujesz, że czas sprzyja ustatkowaniu. Zadaj jednak pytanie swojemu sercu: „czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”
Dwójka     

Sprawy prawne, lub moralne uda ci się teraz wyjaśnić. Nie oszukuj jednak samego siebie, jeśli nie chcesz być oszukiwany. Dzieła o charakterze artystycznym nabiorą wyrazu. Ważne jest, aby uwierzyć, że marzenia się spełniają. Los ci sprzyja i będzie sprawiedliwy, więc nie trać energii na czarnowidztwo, które czasem oślepia i kieruje w złą stronę. Strach nie jest dobrym doradcą. Trzymaj się z ludźmi pozytywnie myślącymi i uczciwymi.

Miłość: Prawdziwej miłości nie oszukasz, a jeśli grasz, to zarazem oszukujesz samego siebie. Magia miłości zdziała cuda! Nie bój się tego, co piękne i dodaje ci energii!
Trójka     

Kwiecień jest dla ciebie szczególnie cennym okresem, zwłaszcza dla spraw zawodowych i finansowych. To miesiąc zasłużonych bogactw! Teraz jest również dobry czas na inwestowanie! Jeśli planujesz zawarcie umowy, to powinna być dochodowa, bo oparta na rzeczowej i dokładnej kalkulacji. Dobre efekty przyniesie ci także inwestowanie w sprawdzone technologie, dzięki którym praca stanie się lepiej zorganizowana.

Miłość: To czas spojrzenia na związek pod kątem tego; co dajesz i co otrzymujesz? Dla kogo możesz się bardziej starać i komu potrafisz zapewnić wszelkie wygody?
Czwórka     

Miesiąc kwiecień może się wydawać hamującym, albo powodującym chaos i zamieszenie. Jednak może również uchronić przed nieszczęściem! Okoliczności wskażą łatwiejsze wyjścia z impasu, albo pozwolą zobaczyć przyszłość z szerszej perspektywy. Jego główne energie przyspieszą zakończenie czegoś, co było złe i destrukcyjne. To teraz właśnie może również wrócić twoje szczęście i zwiększyć ilość szans na pomyślność. Miesiąc sprzyja też zajęciom ruchowym na świeżym powietrzu i powrotom z podróży.

Miłość: Nie przeciągaj struny! I nie pozwól, by głupstwo zniszczyło twoje szczęście!
Piątka

Kwiecień zapowiada zmiany w najbliższym środowisku, ale też odnowienie dobrych układów lub pozyskanie partnerów biznesowych. Twoja pozycja w środowisku powinna być mocna i stabilna! Możesz przejąć dowodzenie i skonsolidować tych, którzy wykazali się lojalnością i solidarnością. To dobry czas na odważne podejmowanie wyzwań w sprawie spółki, czy interesu rodzinnego. W sprawie nieruchomości może nastąpić oczekiwany postęp.

Miłość: Zbierz odwagę przy wyborze partnera! Nowy lub odnowiony związek niesie stabilizację i będzie twoim zapleczem na wiele lat. Wykaż więcej odwagi oraz inicjatywy!
Szóstka     

Tegoroczny kwiecień niesie ci subtelne myśli i emocje. Trzeba będzie podjąć ważne, choć może i trudne rozmowy. Działaj taktownie i delikatnie, aby nie krzywdzić swoimi słowami! To nie jest pora na obrażanie. W trudnych przypadkach trzeba spokojnie wysłuchać racji drugiej strony. Szczerość powinna być odpowiedzialna! Pytaj o przepisy, a nie będziesz mieć powodów do zdenerwowania.

Miłość: Nadchodzi bardzo dobry miesiąc dla miłości, która jest delikatna i uczciwa! Słowa nabiorą znaczenia! To one pomogą wyrazić pragnienia serca w naturalny sposób.
Siódemka     

Miesiąc cudów, magii i piękna, jakim jest kwiecień, łączy się dla ciebie z energią roku bogactw! Dzięki temu układowi zyskasz specjalny wdzięk i urok, który pomoże zająć wygodną pozycję i dokonać czegoś z pozoru nierealnego. Będziesz mieć dodatkowo tzw. „nosa do interesów”! Inwestuj w to, co oryginalne i niekonwencjonalne! Los będzie cię zaskakiwał i zdumiewał korzystnymi niespodziankami.

Miłość: Możesz zachwycić ukochaną osobę fantastycznymi umiejętnościami i sprawić, że będziecie „sięgać gwiazd”, spełniając swoje fantazje!
Ósemka     

Kolejne etapy rozwoju zawodowego powinny w kwietniu przebiegać zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Jeśli masz przed sobą sporo obowiązków, spraw dokumentacyjnych lub technicznych, to poradzisz sobie z nimi doskonale! Rób wszystko metodycznie, a zamknięte części swoich dzieł dobrze opisuj, aby nie było problemu z odnajdywaniem istotnych danych. Rosną twoje zdolności analityczne, jak też poprawnego wnioskowania. Ucz się jednak lepiej na cudzych błędach!

Miłość: Bazuj na sprawdzonych i niezawodnych wzorach! Eksperymenty w sprawach uczuciowych byłyby teraz ryzykiem.
Dziewiątka i doskonali

Patrz w przyszłość! Twoje osobiste szanse będą rosły z chwili na chwilę! Wcale nie musisz się trudzić, bo najwięcej osiągniesz w dziedzinie, która sprawia ci radość i satysfakcję. Przed tobą bardzo dynamiczny miesiąc, wymagający jedynie błyskawicznych reakcji. Idź zatem za ciosem, zwłaszcza jeśli masz pewność, gdzie zmierzasz! Nie marnuj nagłych i zaskakujących okazji, tylko spróbuj swoich sił! Tym razem zaufaj sobie i działaj spontanicznie!

Miłość: Powodzenie ci sprzyja!Może więc teraz właśnie spotkasz kogoś, kto nagle sprawi, że staniesz się szczęśliwy?Dzisiaj jest poniedziałek, 24.04.2017

zarejestrowanych użytkowników 1819
on-line: 4 (w tym zalogowanych: 1)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook