ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Sierpień 2016

Jedynka     

Wszystko, co odległe lub inne będzie cię pociągać. Możesz planować dalekie podróże, ale nie musisz ich zrealizować! Trzeba raczej wracać z podróży. Poznasz mnóstwo ludzi, ale zbyt przelotnie, więc się nie przywiązuj. Rozstanie skończy znajomość, albo... będzie ona musiała zmienić swój charakter. W biznesie mały krok do tyłu będzie lepszą strategią, niż walka. Konkurencja będzie wtedy zdezorientowana. W miłości nie stawiaj spraw na ostrzu noża, bo jak trafisz na twardego partnera, to cię odprawi. Dla zdrowia zadbaj o właściwą postawę, a zwłaszcza o kręgosłup! Woda powinna ci pomóc w odzyskaniu siły, tylko ogranicz swoje ambicje wobec tego żywiołu.
Dwójka     

Poznasz nowe osoby, a może nawet spotkasz swoją drugą połówkę? Idą zmiany! W dobrych związkach, gdzie nie ma kłótni, nastąpi cudowny rozkwit uczuć. Trzeba będzie tylko zmienić sposób komunikacji lub akcent. Obniżony głos, a nawet szept przyniesie lepsze rezultaty, bo partner sam nadstawi uszu, aby się dowiedzieć o co chodzi? Dla osób, które nie mogą liczyć na wakacyjny wypoczynek szykują się rozmowy, które dodadzą ci siły. W podejmowane zadania należy włożyć więcej serca oraz inicjatywy, a mniej pieniędzy i wysiłku fizycznego.
Trójka     

Sierpień zapowiada się romantycznie! Flirtowanie może być głównym zajęciem nawet w pracy, aby nie wspomnieć o spotkaniach w domu, w podróży, czy też w kolejce po bilety na imprezy artystyczne. Wiele osób z tej wibracji urodzenia przeżyje prawdziwy „miesiąc miodowy” w związku partnerskim, dostrzegając coś pięknego i subtelnego, co wcześniej uszło ich uwadze. Reszta poczuje pragnienie przeżycia elektryzujących emocji, z których może powstać coś więcej... W sprawach zdrowia należy uważać na gardło i oczy. Lepiej więc zachować ostrożność w spożywaniu zimnych napojów oraz pamiętać o noszeniu odpowiednich okularów. W biznesie los szykuje zdolność przekonywania kontrahenta do czegoś abstrakcyjnego.
Czwórka     

Ten miesiąc zapowiada się bardzo ciekawie! Fakty będą inspirować do analizy, przewidywania skutków, pobudzać do rozwoju, oraz nauki. Nie przesadzaj jednak z eksperymentowaniem, bo pojawi się taka skłonność. Sprawdzanie, czy można rozpalić ognisko w namiocie, lepiej zrealizować w aspekcie rozpalania, ale...uczuć. Będziesz wzbudzać zachwyt, podziw i fascynacje. Twoja wiedza i doświadczenie zaczyna działać jak magnes! Jeśli pracujesz, to w swojej pracy postaw na dobry styl, klasę i oryginalność. Dbaj o żołądek, oraz głowę. To słabe punkty na mapie twojego ciała w tym miesiącu. Kapelusz słoneczny jest nie tylko do ozdoby!
Piątka

Sierpień przyniesie miłe doświadczenia i satysfakcję ze spraw zawodowych. Realia okażą się lepsze, niż myślałeś. Stawiaj tylko na nowoczesne technologie i zajęcia, wymagające dynamiki działania. Najlepsze efekty dają ci teraz pasje, które łączą zapał z realizmem. Zdrowie powinno ci dopisywać! Miłość spotkasz w gronie osób, z którymi uczysz się lub pracujesz. Pociągać cię będą błyskotliwe umysły, z którymi trudno się nudzić. Naucz się myśleć o przyszłości, a nie przeszłości.
Szóstka     

Przed tobą szczęśliwy czas! Satysfakcję i radość znajdziesz w gronie bliskich ci osób. Dzięki solidarności i lojalności nastąpią lepsze perspektywy. Tak więc trzymaj się osób, które znasz od lat i możesz im ufać. Trafi się okazja, aby przyspieszyć stare sprawy, które mają związek z nieruchomościami, lub osobami starszymi. W zakresie zdrowia, czułym punktem twojego organizmu będą napięcia okolic narządów płciowych. W biznesie powodzenie powinno sprzyjać spółkom z wieloletnim doświadczeniem, ale działającym nowocześnie.
Siódemka     

Czas będzie sprzyjać temu, co naturalne i legalne. Tak więc na wakacje najlepiej wybrać gospodarstwo agroturystyczne, a zawodowo zająć się prawnymi aspektami umów. O radę lepiej pytać osoby starsze. Ten miesiąc będzie bardzo ważny dla spraw rodziny, domu, nieruchomości i partnerstwa biznesowego. Spółki powinny być oparte na sprawdzonych osobach z wysokim morale. Trzeba wykazać wyrozumiałość i lojalność, a złe sprawy zapomnieć. Do rodziny może ktoś przybyć lub z niej ubyć. W sprawach zdrowotnych nie dopuszczaj do opóźnień w leczeniu lub badaniu!
Ósemka     

W tym miesiącu możesz uzyskać życiową równowagę, ale trzeba się więcej wysilić! Dobrze wiesz, że jeśli życie coś odbiera, to w zamian daje coś innego, co można uczynić bezcennym! Strona prawna i moralna w biznesie powinna być bez zarzutu i trzeba o to zadbać. Na wypoczynek wybierz miejsce komfortowe i ekologicznie. Jedz tylko produkty najwyższej jakości, a odrzuć nadmiernie przetwarzane. Wysiłek fizyczny połącz z medytacją! Gospodarka hormonalna i trawienna wróci do równowagi, gdy zastosujesz leczenie ziołowe. Miłość duchowa rozwinie się poprzez formę bezpośredniego kontaktu. Pozwól sobie na prawdziwość i naturalność zachowania, a zyskasz wewnętrzną harmonię.
Dziewiątka i doskonali

W sierpniu będziesz potrzebować więcej swobody, wygody, pieniędzy i kondycji. Nie rezygnuj z tego, co najcenniejsze dla ciebie! Możesz zyskać przestrzeń dla czegoś bardzo wartościowego, ale trzeba to doinwestować i nie bać się ryzyka strat. Twoje dochody będą się powiększać, o ile przyjdą z wielu mniejszych źródeł. W miłości zadbaj o zwiększenie swobody zarówno własnej, jak też partnera. To właśnie największy przejaw zaufania! Fizyczne kontakty umocnią wartościowy związek. Dla zdrowia postaraj się o przywrócenie właściwej wagi ciała, a także ograniczenie ciężkostrawnych posiłków. Twoim słabym punktem w organizmie jest teraz układ trawienny.Dzisiaj jest środa, 31.08.2016

zarejestrowanych użytkowników 1797
on-line: 4 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook