ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Grudzień 2014

Jedynka     

Właśnie w grudniu czeka cię wiele emocji i miłości. Poczujesz jej fizyczny wymiar! Słowa powinny zamieniać się w czyny i wtedy przyniosą korzyści. Nie obiecuj zatem nic, co przerasta twoje psychiczne lub fizyczne możliwości. Zyskasz akceptację i wsparcie głównie szczerością i serdecznymi negocjacjami. Zdrowie fizyczne zależy od kondycji psychicznej. W biznesie, pomocna okaże się uprzejmość i zrozumienia dla drugiego człowieka. Możesz więc nie tylko sam pomagać, a przy tym zyskiwać wsparcie.

W sprawach uczuciowych pamiętaj, że miłości się nie kupuje. Masz prawo mówić czego pragniesz i potrzebujesz. Twoja czułość i delikatność nabierze znaczenia i wartości.
Dwójka     

Grudzień zapewni ci mnóstwo znaków od losu! To one uchronią cię przed pułapkami. Będziesz mieć niezwykłą ochronę. Niektóre sprawy rozwiążą się istnym cudem! Kieruj się tylko intuicją, a wydarzenia i okoliczności będą sprzyjające! Rozwiązanie zawikłanych spraw, zostaw w rękach losu. Ktoś pozornie daleki, pomoże zobaczyć to, czego nie zauważasz.

W uczuciach szykuje się pełna magia! Ukochanej osobie pokaż całe piękno, jakie ukrywasz w przed światem. Wszystko, co niemożliwe, okaże się możliwe!
Trójka     

Panujący układ energii zapowiada zmiany, a nawet sukcesy, które będą wynikać z połączenia cierpliwości i konsekwencji. Daje ci to siłę do pokonywania trudności natury naukowej, urzędowej, technicznej. To doskonały czas na zawieranie umów, rozpoczynanie pracy, lub rozpoczynanie jakiegoś nowego dzieła. Korzystny to czas dla osób, które wykażą się pracowitością i realizmem, a przy tym postawią na nowoczesne technologie.

W sprawach uczuciowych zmień metody walki o serce ukochanej osoby! Partner może cię teraz nauczyć czegoś nowego! Jeśli nie masz partnera, to rozejrzyj się w środowisku zawodowym, w bibliotekach, na kursach. Tam spotkasz osobę, która zainteresuje cię swoim doświadczeniem i kierunkiem rozwoju osobistego.
Czwórka     

W grudniu szykuje się znaczne przyspieszenie. Trzeba zachować spokój we wszelkich ekscytujących sytuacjach, aby nie podejmować decyzji emocjonalnie. Z powodzeniem załatwisz sprawy wymagające pozytywnego nastawienia do drugiego człowieka. To, co zrobisz z ochotą i radością, wyjdzie na dobre! Unikaj zatem pesymistów. Grudzień daje ci pozytywną energię do tego, abyś poczuł dreszczyk emocji i zobaczył lepsze strony tych spraw, których się obawiasz.

W sprawach uczuciowych zrobi się gorąco! Wesołe podejście do partnera sprawi, że poczuje się z tobą szczęśliwy. Bądź zatem szczery i spontaniczny w swoim zachowaniu, a będziesz kochany!
Piątka

Skup się na spełnieniu marzeń bliskich ci ludzi, w tym także wieloletnich i wiernych współpracowników. Będziesz mieć wyczucie do osób starszych i na stanowiskach, co pozwoli zyskać ich przychylność oraz zainteresowanie. Wtedy możesz liczyć na wparcie w długofalowych, czy dziwnych pomysłach. Powinieneś świetnie wyczuć, z czym nie należy się spieszyć, a los z stopniowo resztę załatwi.

Sprawy uczuciowe przejdą z fazy zabawy do tworzenia trwałych więzi. Spełni się dawne marzenie! Postaraj się, aby ukochana osoba uwierzyła, że z tobą będzie bezpieczna.
Szóstka     

Grudzień wprowadza energię sprawiedliwości, dlatego niesie też życiową mądrość. To okres rozwoju, a zatem jest doskonały dla osób realizujących dzieła o wysokim poziomie duchowej energii. Od początku miesiąca trzeba unikać osądzania siebie lub kogoś drugiego. Urzędowe sprawy, zwłaszcza o charakterze prawnym, trzeba załatwić zgodnie z przepisami, czyli legalnie. Trzeba również uznać argumenty rozmówcy, bo one mogą być mądre i zasadne. Jak to mówią; „co dwie głowy, to nie jedna”!

W sprawach uczuciowych unikaj krytyki wobec ukochanej osoby. Wasze doświadczenia nabiorą znaczenia. Zainteresuj się na serio, o czym faktycznie myśli ukochana osoba?
Siódemka     

Zaczniesz cieszyć się perspektywami i bogactwami, jakie masz i możesz jeszcze mieć! Usprawniaj swoje wysiłki, a nie utrudniaj sobie lub komuś działania narzekaniami i wymaganiami. W ten sposób zauważysz i docenisz szansę na przyszłość! Inwestuj w to, co sprawia ci radość i niesie perspektywiczne korzyści! Okazja może się zdarzyć nagle i trzeba podjąć błyskawicznie kroki organizacyjne, aby jej nie zmarnować. Warto przynajmniej spróbować! Grudzień powinien przynieść szybki wzrost zysków lub poprawę kondycji fizycznej.

W sprawach uczuciowych wartości nabiorą spontaniczne gesty pomocy i drobne ułatwienia, jakie mogą sprawić radość ukochanej osobie. Daj szczęście i ciesz chwilą bliskości! Nie odwlekaj szczęścia. To zaprocentuje!
Ósemka     

Grudzień będzie ci pomagał w zamykaniu zaległych spraw, ale także likwidacji negatywnych blokad zawodowych i biznesowych. Dobry czas na powrót do rodziny, domu, do kraju, do dawnych znajomych i kolegów. Możesz też poszerzyć swoje wpływy dzięki wieloletnim znajomościom. Z niektórymi osobami przyjdzie się jednak rozstać. Unikaj teraz długoterminowych zobowiązań i pożyczek. Poszukaj rezerw w swoich zapomnianych zasobach. Uporządkuj dom, piwnicę, strych i archiwum, czy inne zakamarki. Tam znajdziesz nie tylko stare pamiątki, ale także rozwiązanie długotrwałego problemu.

Sprawy uczuciowe będą przechodzić okres podsumowań. Stałe związki, mogą wymagać wzajemnej wyrozumiałości i więcej zaufania. Bez ustępstw się nie obejdzie.
Dziewiątka i doskonali

Od grudnia wrośnie twoja siła i odwaga duchowa do ważnych zmian w życiu! Możesz zatriumfować w trudnych sprawach. Trzeba podjąć wyzwanie. Twój autorytet powinien wzrosnąć! Masz przed sobą spotkania z osobami o wielkich umysłach i czystych duszach, które bardzo cię wzmocnią swoją wiedzą. Zmiana filozofii życiowej otworzy przed tobą wyższą świadomość celu życia. Walcz o prawdę i sprawiedliwość, to odniesiesz triumf!

W uczuciach idą zmiany wymagań w zakresie poziomu związku. Najważniejsza okaże się świadomość prawa do samodzielności myślenia. Spotkacie się na tej samej fali myślowej oraz intelektualnej, jeśli naprawdę macie te same cele i szanujecie wzajemnie swoje prawa. Otwórz się zatem na związek, który dodaje siły duchowej i podnosi poprzeczkę intelektualną!Dzisiaj jest sobota, 20.12.2014

zarejestrowanych użytkowników 1692
on-line: 1 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook