ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Maj 2017

Jedynka     

Masz przed sobą bardzo interesujący miesiąc. Wszystko, co naturalne i prawdziwe będzie ci służyć. To okres, kiedy łatwiej przedyskutować zagadnienia prawne lub moralne. Warto zająć się tym, co niepokoi, wzbudza strach lub lęki. Ich przyczyny są bowiem do wyjaśnienia. Maj pomoże ci przemyśleć własne uczucia, pragnienia, ale też pokaże mądrość serca. Jest bardzo dobrym miesiącem do prowadzenia spraw prawnych i moralnych. Sprzyja terapii duchowej, psychologicznej, leczeniu ziołami.

W miłości: Najważniejsza jest uczciwość. Unikaj osądzania i pouczania ukochanej osoby. Wątpliwości przedyskutuj na równych prawach.
Dwójka     

Maj będzie miesiącem bogacenia w oparciu o twórcze myślenie i działanie. Umiejętność przewidywania korzyści lub strat, a także używania wyobraźni w dokonywanych wyborach, będzie rosnąć. Sławę możesz zyskać popisem uzdolnień manualnych, biznesowych lub artystycznych. Jest to kapitalny czas na to, aby wdrożyć najśmielsze wizje oraz zmaterializować marzenia!

W miłości: Zyskasz dar powodowania zachwytów i pożądania. Rozkwitniesz wewnętrznym i zewnętrznym pięknem!
Trójka     

Będziesz kończyć rozpoczęte wcześniej zadania i sprawy urzędowe. To również okres, kiedy poznasz ocenę swoich osiągnięć naukowych i innych doświadczeń. Trzeba wyciągnąć wnioski i sprawdzać prace przed oddaniem do oceny lub użytku. Z podpisywaniem umów, lepiej się wstrzymać, co najwyżej zawierając ugody, oraz stosując inne rozwiązania dyplomatyczne.

W miłości: Nie mów słowa „nigdy i zawsze”. Naucz się dawać więcej swobody ukochanej osobie!
Czwórka     

Rozpoczynasz najlepszy z miesięcy tego roku! To okres sukcesów i szczęścia! Takie połączenie energii pozwala ci na błyskawiczny zwrot w kierunku ruchu osobistego Koła Fortuny. Nie czekaj na to co los przyniesie, ale sam inicjuj zmiany, jakie chcesz osiągnąć! To, co zrobisz z zapałem oraz konsekwencją, będzie udane i otworzy lepszą przyszłość.

W miłości: Inicjatywa należy do ciebie! Brawurowe adoracje mogą być zabawne, a nawet śmieszne, jednak tak właśnie zaczniesz drogę do szczęścia.
Piątka

Maj niesie energię miłości i poprawy komunikacji z najbliższy środowiskiem. Przed tobą dłuższe rozmowy i uzgodnienia w sprawie spółek oraz zadań w zakresie rodzaju współpracy. Szczerość i życzliwość przyciągnie nie tylko sympatię, ale też przyjaźń wpływowej osoby.

Miłość: Rozmowy o uczuciach przyniosą spore emocje! Twoja głowa w tym, aby znajdywać odpowiedni czas na długie sam na sam.
Szóstka     

W maju pokażesz całe piękno swojej duszy i umysłu! To będzie twórczy miesiąc. Teraz właśnie przekonasz się, że można przewidywać skutki, jak też rozszyfrowywać najtrudniejsze zagadki, jakie postawi przed tobą życie. Używaj wyobraźni, bo po to ją masz, aby nie dać się zwieść pozorom. W biznesie kieruj się intuicją.

Miłość: Osoba godna uwagi doceni w tobie naturalne piękno i czar. Wewnętrzne piękno będzie widoczne na zewnątrz, niczym błyszcząca poświata. Przyciągniesz uwagę kogoś podobnie myślącego.
Siódemka     

Zapowiada się pracowity miesiąc. Teraz podpisywane umowy będą bardzo korzystne, a szczegóły dopracowane. Twarde stawianie spraw w biznesie, bardzo się opłaci! Trzymaj się faktów i dokumentów, a nie zrobisz kosztownego błędu. To nie jest okres na sentymenty, jeśli potrzebujesz, aby znalazły się środki na realizację cennego dzieła. Wybieraj to, co logiczne i udowodnione.

Miłość: Naucz się szukać „złotego środka”. Warto szuk kompromisów. Doceń więc starania i postępy ukochanej osoby. Krytyką nie zyskasz serca.
Ósemka     

Tempo wydarzeń może narastać. Pewne wydarzenia staną się tak rozpędzone, że trudno je będzie hamować. Trzeba więc poddać się tej fali przyspieszenia, rozglądając tylko dookoła, aby nie zmarnować szans i okazji rozwinięcia skrzydeł, a także wzięcia większego rozbiegu. Szeroki uśmiech bardzo ci pomoże.

Miłość: W pełni korzystaj z każdej formy i chwili szczęścia! Nie blokuj radości i zapału partnera.
Dziewiątka i doskonali

Rozpoczynasz etap stabilizacji układów i umacniania pozycji w swoim środowisku. Zajmując pozycję lidera nie nadużywaj władzy, bo będziesz mieć ukrytych wrogów. Mogą ci odmówić wsparcia wtedy, gdy będziesz tego zbyt pewny. To dobry czas na sprawy spółek, nieruchomości i partnerskie. Buduj trwałe i wieloletnie więzi, a dojdziesz do wybranego celu z mocnym zapleczem. Miłość: Czas pracuje dla ciebie! Zyskujesz przewagę nad konkurencją dzięki swojej lojalności i wierności. Nie twórz presji.Dzisiaj jest piątek, 26.05.2017

zarejestrowanych użytkowników 1824
on-line: 4 (w tym zalogowanych: 1)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook