ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Styczeń 2017

Jedynka     

Styczeń połączy energię uczuć z twórczą wyobraźnią. To najlepszy okres dla osób zajmujących się sztuką, w szerokim tego słowa znaczeniu. Otoczy cię aura subtelnego piękna, która przyciąga zachwyty, podziw i sprawia, że każdym swoim słowem lub gestem zrobisz mocne wrażenie. Taki okres energetyczny idealnie nadaje się na tzw. „miodowy miesiąc”. Jednak pomaga także w interesach. Umiejętny dobór słów i wyczucie do ludzi otworzy ich wyobraźnię na tyle, że zapragną dokładnie tego, czego ty pragniesz. Dzięki temu masz szansę zyskać sławę. To dobry miesiąc na zabiegi kosmetyczne.

Miłość: Ciężko będzie oprzeć się twojemu seksapilowi, urokowi i czarowi! Osoba, która ci się spodoba, będzie pod wrażeniem! Nie musisz się starać o zwrócenie na siebie uwagi, bo piękno będzie płynąc z twojego serca i łagodności.
Dwójka     

Odkryjesz oryginalne metody działania. Świetnie poradzisz sobie z urealnianiem tego, co wymyślisz. Trzeba zachować cierpliwość i działać precyzyjnie. Los dostarczy takich argumentów, które z jednej strony zadziwią, a z drugiej ochronią przed błędami i pułapkami, także ukrytymi w dokumentach. Intuicyjnie trafisz na to, co trzeba sprawdzić, więc trudno cię będzie oślepić i oszukać. To świetny miesiąc na załatwianie spraw urzędowych. Sprzyja też rozwojowi zainteresowań naukowych. Będzie się działo dokładnie to, o czym marzysz! Przekonasz się, że można świadomie kierować myślami i nauczyć wykorzystywania ich w praktyce.

Miłość: Ukochanej osobie trzeba okazać wiele cierpliwości, ale za to doświadczysz piękniejszej rzeczywistości!
Trójka     

Sprawy ostro ruszą do przodu. Wystarczy, że będziesz robić to, co sprawia ci radość i jest proste do zrobienia. Nie warto czekać, że coś samo się zrobi! Im sprawniej podejmiesz konkretne działania, tym więcej będzie satysfakcji. Szczęście sprzyja teraz pasjonatom i ludziom czynu. Ten rok zaczyna się od lekcji czerpania zadowolenia z codziennych chwil i pracy na rzecz przyszłości. W decyzjach opieraj się na pozytywnych wzorach, które masz już w swoich doświadczeniach. Twój zapał do rozwoju i nowoczesność metod działania, będzie ułatwieniem! Możesz podpisać dokumenty, które otworzą szansę na błyskawiczna karierę.

Miłość: To miesiąc nadziei i szczęścia, które znajdziesz w codzienności. Machnij ręką na gafy ukochanej osoby, bo dzięki temu nie jest nudno. Uśmiech to najlepszy afrodyzjak!
Czwórka     

Twoje układy zaczną się stabilizować i dawać satysfakcję. W styczniu zrozumiesz sens posiadanych więzi, solidarności i wzajemnego wspierania. Pokaż zaufanie dla osób, które znasz z najlepszej strony. Rok zacznie się pomyślnie przez oparcie przyszłości na starych przyjaźniach, które będą bezpiecznym i pozytywnym zapleczem. Dostaniesz poparcie szefów, wspólników i kontrahentów. Sprawy domowe, rodzinne oraz inna współpraca, będzie ulegać szybkiej poprawie. Zaufaj czasowi, bo on zaczyna ci sprzyjać! I nie panikuj z powodu drobnych opóźnień, bo mogą się okazać wyjątkowo szczęśliwymi. Nie musisz szukać daleko wiernych i oddanych ludzi, bo masz ich w najbliższym otoczeniu.

Miłość: Przyszłość znajdziesz w już istniejących związkach, jeśli podstawą jest wzajemna tolerancja i ufność. Relacje z ukochaną osobą będą się stabilizować, a wspomnienia dobrych chwil wyjdą wam na dobre i umocnią związek na przyszłość.
Piątka

W styczniu zajmij się starymi sprawami prawnymi, a szczególnie rodzinnymi lub domowymi. Jest to dobry okres na sprawiedliwość i uczciwość! I doskonały na wybaczanie urazów! Zyskasz autorytet i szacunek w swoim środowisku. Trzeba uważać na skłonność do osądzania siebie lub innych za przeszłość. Postaraj się tego nie robić. W tym miesiącu możesz liczyć na mądrość starszych i poważanych osób. Wprowadź zdrowy i naturalny tryb życia, jeśli chcesz zachować zdrowie.

Miłość: Liczy się więź duchowa oraz zdolność odpuszczenia tego, co było złe. Długotrwałe więzi bywają trudne, bo wymagają zarówno tolerancji, jak też odpowiedzialności, co nie jest łatwe do połączenia. Nie spiesz się z osądami, bo czas i życie pokaże prawdę o tym, co was tak wiąże?
Szóstka     

W styczniu będzie ci sprzyjać energia biznesowa. Dokonasz życiowych wyborów, dzięki którym zrównoważą się różne bogactwa. Warto nawet stracić i mieć czyste sumienie, niż nabyć coś przez podstęp lub naginanie prawa. Życie ma bowiem różne wartości i wymiary. Teraz zawierane umowy powinny być wyjątkowo uczciwe, bo tylko wtedy przyniosą korzyści. Dopilnuj zabezpieczeń prawnych! Otrzymasz sprawiedliwe wynagrodzenie. Twoje myśli będą mieć silny wpływ na kondycję ciała.

Miłość: Wyrzeczenia zostaną wynagrodzone! Staniesz się osobą ważną i cenną. Trzeba dążyć do wzajemnej równowagi w dawaniu i braniu.
Siódemka     

Masz przed sobą miesiąc kończenia zaległych zobowiązań, znajdywania korzystnych rozwiązań na różne problemy. Odzyskasz to, co stracone lub zmarnowane. Zaczniesz rok od bilansu posiadanych zasobów. Poszerzą się twoje kontakty i pola działania. Z wszystkim sobie poradzisz, gdy odrzucisz to, co nie jest potrzebne i konieczne. Możesz zawierać ugody. Zobaczysz szersze i korzystniejsze obszary działania. Tymczasem mniejsze środki całkowicie wystarczą. W sprawach zdrowotnych wróć do dbania o kondycję i nie obciążaj nadmiernie organizmu.

Miłość: To okres bilansu strat i zysków. Wróci równowaga, a z nią umocnienie związku, jeśli nie będziecie sobie wzajemnie wystawiać rachunków. Ukochanej osobie daj pełną swobodę, a zobaczysz, jak z niej korzysta?
Ósemka     

Czeka cię przełomowy miesiąc! Niesie sukcesy, zmiany, popularność, ale też konieczność dbania o godność oraz opinię. Czasem wznieci wojownicze nastawienie do świata, któremu nie musisz ulegać. Nie wchodź lepiej na cudze tereny, bo naruszanie granic grozi klęską. Zwalcz teraz nałogi i słabości, bo możesz je pokonać! Poznasz nowych ludzi, którzy pomogą znajdywać drogi wyjścia z problemów i ograniczeń. Szerokie znajomości nie oznaczają przyjaźni i dlatego nie rób wielkich planów z nowo poznanymi osobami. Doraźne sojusze wystarczą.

Miłość: Jest możliwe, że staniecie się dla siebie wszystkim i będziecie jednością. Nie stawiaj tylko spraw „na ostrzu noża”, bo stracisz wszystko. Na nowo lub z innego punktu widzenia spojrzysz na swojego byłego lub aktualnego partnera.
Dziewiątka i doskonali

Przed tobą nowe znajomości, sympatie i rozmowy. Wreszcie zaczniesz rozumieć siebie. Zadaj o kondycję psychiczną, bo od twojego spokoju i opanowania zależy kierunek, jakim dalej podążysz. To dobry czas, aby spokojnie, jasno i bez obaw wyrażać swoje stanowisko oraz uczucia. Ten rok zaczynasz od zdobywania serc, ale też uznania słabości. Tylko silni ludzie są zdolni przyznać się do obaw i nie muszą ich ukrywać za maską dumy. Proponuj swoje koncepcje i pytaj o to, czego nie rozumiesz. W ten sposób będziesz wiedzieć na czym stoisz? Rozmowy biznesowe będą wymagać otwartości i życzliwości. Wtedy przyniosą sukcesy!

Miłość: Twoje serce jest otwarte na zmiany, proste i szczere relacje. Będziesz szukać czułości i zrozumienia. Odnajdziesz je w osobie, która nie boi się mówić, czego pragnie i gdzie zamierza? Taka osoba dostanie twoje serce!Dzisiaj jest wtorek, 17.01.2017

zarejestrowanych użytkowników 1810
on-line: 1 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook