ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Październik 2016

Jedynka     

Od początku miesiąca odczujesz potrzebę akceptacji i miłości. Możesz jednak mieć skłonność do prowokacji i awantur, a brak sił, aby wygrać. Nieśmiałość skutecznie zatuszujesz serdecznym uśmiechem i zmianą formy prowadzenia dialogu. W drugiej dekadzie miesiąca zaczniesz już rozsądniej podchodzić do uczuć i pragnień. Pozwoli to również pobudzać pozytywne nastroje u ważnych dla ciebie osób.

 

Kieruj się teraz sercem! Ono zna najlepszą i najprostszą drogę do szczęścia!
Dwójka     

Październik niesie zdolność tworzenia magicznych więzi i układów. Pozwoli też wejść do ciekawego środowiska zawodowego. Z wyczuciem dopasujesz swój styl do oczekiwań interesującej cię grupy ludzi. Estetyka otoczenia będzie dodawać energii. Dlatego zadbaj o wygląd miejsca, w którym pracujesz, ale też własną autoprezentację. Zdołasz oczarować osoby na wyższym stanowisku, zwracając uwagę oryginalnością metod pracy.

 

W miłości będziesz emanować aurą ciekawości, piękna, tajemnicy. Magiczne uczucie doda ci sił i blasku. Intuicja okaże się niezawodna.
Trójka     

W październiku trzeba podjąć sprawy naukowe i zawodowe. Bardzo wzrośnie poziom twojej inteligencji, co w praktyce oznacza zdolność szybkiego kojarzenia faktów. Będziesz też wyciągać pozytywne wnioski z doświadczeń. W biznesie możesz się wydawać zbyt dokładny i sceptyczny, ale jednocześnie profesjonalny. Docenią to osoby, które rozwijają się zawodowo z myślą o przyszłości. Właśnie z takimi partnerami osiągniesz najlepsze efekty w realizacji ważnych dzieł.

 

W uczuciach trzeba przejść od zabawy do realnej rzeczywistości.
Czwórka     

Miesiąc zapowiada szansę błyskawicznej poprawy układów partnerskich i zawodowych. Zapał do zwiększenia starań, niosących wzajemne ułatwienia, będzie dawać radość i nadzieję na lepszą przyszłość. W drugiej dekadzie miesiąca twoje decyzje i wybory staną się nie tylko szybkie, ale też solidarne z tymi, którzy mimo upływu lat nadal są młodzi duchem, a dzięki temu od zawsze motywowali do pozytywnego myślenia.

 

Szczęście w miłości jest bardzo realne! Trzeba je tylko codziennie i cierpliwie pielęgnować, aby podtrzymać ciągły ogień.
Piątka

Przyjdzie ci zająć się porządkowaniem spraw zlekceważonych. Wróć także do starych, ale zignorowanych przyjaźni i pozytywnych układów z osobami, które nigdy nie zawodziły. Będą twoim wsparciem i szybko pomogą rozwiązać różne problemy. W drugiej dekadzie miesiąca zaczniesz rozumieć znaczenie więzi na przyszłość.

 

W uczuciach powinna nastąpić stabilizacja. Razem z ukochaną osobą przypomnicie sobie najszczęśliwsze chwile! Czas na myślenie o domu, w którym chcesz zamieszkać.
Szóstka     

Poczujesz siłę, aby triumfować uczciwością oraz poziomem duchowym! Odkryjesz w sobie najmocniejsze cechy. Twoja naturalność okaże się potężnym atutem, wywołującym szacunek, ale i respekt. Druga dekada miesiąca pomoże zrozumieć, co jest najcenniejsze w życiu? Poznasz także zasadę wzrostu lub spadku stanu posiadania.

 

W uczuciach będziesz domagać się prawdy, aby dokonać mądrego wyboru. Poznawanie myśli nie będzie dla ciebie trudne. Jeśli ukochana osoba okaże się wobec ciebie uczciwa, to związek wejdzie na wyższe poziomy.
Siódemka     

Początek miesiąca może się okazać wyczerpujący. Nie bierz na siebie więcej zobowiązań, niż możesz udźwignąć! Być może trzeba odmówić niektórych przysług z braku czasu. Ten okres ma ci uświadomić, że nie jesteś niezniszczalny. W drugiej dekadzie miesiąca doskonale zrozumiesz, że czas to pieniądz! Masz szansę wiele zyskać, dzięki solidarności i poparciu starych przyjaciół.

 

W uczuciach pojawi się równoległa potrzeba fizycznej bliskości oraz pragnienie stabilizacji. Opieka zostanie doceniona przez ukochaną osobę, więc nie kalkuluj, czy się opłaca?
Ósemka     

Od początku miesiąca zdołasz rozwiązać wiele problemów jednocześnie! Twoje wpływy będą działać także na odległość. Możliwe, że dostaniesz coś cennego z zagranicy. Może więcej, niż potrzebujesz... Kończ remonty, porządki, rozliczenia. Sprzedaż pójdzie sprawnie. W drugiej dekadzie października zrozumiesz, co warto przywrócić, a co musisz odciąć? Nie licz już strat!

 

W uczuciach jest możliwe, że całkowicie zapanujesz nad zmysłami kogoś, kto wydaje się poza zasięgiem. Wróci coś bezcennego.
Dziewiątka i doskonali

Początek października niesie wielkie wyzwania. Nie wyruszaj jednak na podbój świata. Więcej pokory! Zmień tylko strategię, aby przełamać blokady i przeszkody. Musisz uważać na to, aby nadmiernym radykalizmem nie zniszczyć czegoś lub kogoś nieodwracalnie. To nie jest czas na samowolę. Raczej trzeba się liczyć z opinią innych ludzi. Respektuj cudze granice i wolną wolę.

 

W sprawach uczuciowych wskazane są ustępstwa.Dzisiaj jest wtorek, 25.10.2016

zarejestrowanych użytkowników 1801
on-line: 2 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook