ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Luty 2017

Jedynka     

Przed tobą miesiąc nauki, pracy i rozwoju osobistego. Co prawda rok wnosi silne emocje i pragnienia, ale od ciebie zależy konkretne przedstawianie własnych argumentów lub nawet odczuć. To oszczędzi ci nerwów w wykonywaniu codziennych obowiązków! Nie możesz ulegać emocjom, bo tylko logika i spokojna dedukcja spowoduje sympatię i życzliwość środowiska zawodowego. Tym samym zyskasz uznanie oraz zaufanie osób, które mogą wypowiadać się o tobie z pozycji urzędowej! Okaże się, że na wszystko jest rada. W razie osłabienia organizmu, zrób badania i trzymaj się zaleceń specjalistów!

Miłość: Rzeczowe rozmowy bardzo was zbliżą, ale wykaż się cierpliwością i spokojem, który w sobie wypracowałeś. Ucz się wyrażania uczuć!
Dwójka     

Masz przed sobą ekscytujące i szalone chwile! Mogą się zdarzać istne cuda twoim życiu! Graj więc na loterii, bo los szykuje miłą niespodziankę! Przyciągasz powodzenie! To miesiąc przyspieszenia i szans na błyskawiczne rozpoznanie, który kierunek myślenia i działania przyniesie szczęście. Są możliwe nagłe zwroty w każdej sprawie i sytuacji. Przejdziesz rozmaite zaskoczenia, zdziwienia, ale też małe chwile zwątpień. Energia i pomysły będą cię rozpierać, a zarazem przynosić satysfakcję. Ku własnemu zdumieniu łatwo osiągniesz to, co z pozoru beznadziejne. W zabawie i ciętym dowcipem obudzisz z letargu tych, którzy stracili zapał i nadzieję na to, że przyszłość zaczyna się od zainteresowań i pasji.

Miłość: Baw się i bądź kolorowy, aby rozpalić do czerwoności zmysły upatrzonej osoby! W lutym to ty stopisz lody i sprawisz, że ktoś się zupełnie „rozpłynie...”
Trójka     

To będzie świetny miesiąc dla osoby, która potrafi poświęcić swój czas i starania bliskim współpracownikom oraz partnerom w interesach. Decyzje powinny być przemyślane bez pośpiechu, a za to w oparciu o zebrane fakty. Teraz będzie się liczyć twoja zawodowa przeszłość oraz układy, jakie powstały. Należy sumiennie pracować na rzecz otoczenia! Ono bowiem zacznie stanowić twoją bazę wyjściową i zaplecze do dalszych zadań i dzieł, jakie możesz zrealizować. Wykaż więcej wyrozumiałości wobec ludzkich niedociągnięć, a zyskasz wiernych i lojalnych przyjaciół! Na wszystko przychodzi właściwa pora i tej starej prawdy warto się trzymać! Czas więc na wspólnotę i solidarność!

Miłość: Twoje sprawy partnerskie powinny wejść w okres stabilizacji. Uczucia oparte na przyjaźni będą umacniane. Nie spiesz się z wyciąganiem wniosków na temat formy związku. Czas pracuje dla ciebie!
Czwórka     

Luty będzie sprawdzał; w co wierzysz i w czym pokładasz głęboką nadzieję?! Będą ważne chwile, rozstrzygające o kierunku obrotu „Koła Fortuny”. Jeśli nie zwątpisz w sprawiedliwość życia i szanse, jakie ono niesie, to sprawy potoczą się w dobrą stronę. Konieczne będzie szybkie myślenie, a nie długie zastanawianie się, co jest dobre, a co złe? Korzystaj z okazji, aby wykazać swoją uczciwość i odpowiedzialność! Będą bowiem także pokusy do unikania odpowiedzialności, albo lekceważenia prawa i zbyt szybkich osądów, którymi można kogoś niechcący skrzywdzić. Musisz na to uważać i mimo pośpiechu zachować rozwagę. Poważnie traktuj młodsze osoby, bo mogą się teraz okazać ważniejsze, niż myślisz. Na łonie natury szybko poczujesz dobry humor i wiarę w przyszłość!

Miłość: Bądź naturalny, ale zarazem spontaniczny jak dziecko, a przekonasz się, że w tej kombinacji szybko wzrosną twoje szanse na poważny i szczęśliwy związek.
Piątka

W lutym łączy się energia bogactw z przeszłością. Czas pracuje dla ciebie! Wynagrodzi starania i wyrzeczenia! Zapowiada się stabilizowanie spraw związanych z długoletnimi układami, związkami i spółkami. Należy zwracać uwagę na wsparcie i poświęcenie większej ilości czasu starszym osobom, szefom, a także wspólnikom. Warto zatem starannie dbać o przyjazne relacje w miejscu pracy i zamieszkania. Jeśli zamierzasz kupić lub wyremontować nieruchomość, czy też dokonać zakupu wyposażenia, to wydatki będą owocowały przez długie lata. Warto jednak konsultować dokonywane wybory z osobami, które są lojalne i potrafią pomagać, a nie działać samodzielnie. Sprawdzi się bowiem porzekadło; „Co dwie głowy, to nie jedna”.

Miłość: Warto zainwestować w stały związek! Nie żałuj czasu i starań wobec ukochanej osoby! Rodzina będzie pomocna, ale też może wymagać wzajemności.
Szóstka     

Przed tobą miesiąc wyzwalania się z najtrudniejszych życiowych ograniczeń, uzależnień, czy pokus! Otrzymasz sprawiedliwe wyniki, odpowiedzi, albo wyroki. Nie osądzaj nikogo, nawet siebie! Odzyskasz swoje prawa, czy też utracone zdrowie! Znajdą się bowiem mądre rozwiązania i wyjścia z każdej trudnej sytuacji! Musisz jednak respektować przepisy prawne i zasady moralne, bo to one teraz są najważniejsze. Wszystko wróci do ciebie z nawiązką! Nawet myśli, bo choć ukryte, też mają swoją energii. Jeśli jesteś osaczony przez złe okoliczności lub ludzi, to teraz wyzwolisz się z opresji.

Miłość: Miesiąc finalny nie musi oznaczać rozstań. To raczej okres dystansu do związku lub życia w celu przemyślenia reguł prawdziwej i głębokiej miłości! Samo życie zmusi cię pewnie do przemyślenia, czy wierzysz w siłę swoich uczuć?
Siódemka     

Wkraczasz w okres korzystnych zmian! Mogą ruszyć do przodu cenne dla ciebie sprawy. Jeśli nikomu nie jesteś nic winien, to nie cofaj się ciągle, tylko idź do przodu! Możesz zyskać w nowych projektach, planach, ofertach, czy też zdobywaniu nowych umiejętności. Walcz o swoje wygody, bo jeśli sam siebie nie docenisz, to nikt tego nie zrobi! Twarde negocjacje przyniosą sukces w podnoszeniu osobistej stopy życiowej. Teraz nie liczy się czego inni potrzebują, ale właśnie twoje potrzeby! Okres wyrzeczeń i ograniczeń masz już za sobą. Sprawność organizacyjna powinna być na medal.

Miłość: Ukochana osoba podporządkuje się twoim wymaganiom, ale być może nie domyśla się nawet, że czegoś ci brakuje w waszym związku? Okres poświęceń masz za sobą, więc teraz zadbaj o wzajemność wobec ciebie.
Ósemka     

Energia tego miesiąca sprzyja działaniom dyplomatycznym, co wiąże się także z koniecznością unikania niedomówień, plotek i zarazem prowadzeniem szerszych konsultacji. Przekonasz się, że prawdą jest porzekadło; „Kto pyta, nie błądzi”! Dowiesz się czegoś, co pomoże zrozumieć sytuację i okoliczności, w jakich jesteś, lub dopiero się znajdziesz. Twoje serdeczne i uprzejmie zachowania przyciągną sympatię wielu ludzi, nawet całkiem obcych. Szczerość rozwiąże wiele twoich problemów oraz rozwieje nabrzmiałe wątpliwości. Okaże się, że zmartwienia były niepotrzebne. Nawet na odległość możesz wiele wyjaśnić!

Miłość: Poczujesz ulgę na sercu, jeśli wrócisz do przerwanych rozmów. To dobry czas, aby zapanować nad nerwami i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia.
Dziewiątka i doskonali

Ten miesiąc wskaże ci nowe i oryginalne drogi do spełnienia marzeń! Możesz stać się sławny, ale też pokazać się w nowym świetle i zwrócić uwagę interesujących cię osób. Otwórz się zatem na to, co dziwne, niekonwencjonalne, fascynujące i ciekawe! Będziesz dysponować nie tylko odwagą i pomysłowością, ale również silną intuicją w wyborze dróg do celów, jakie zamierzasz zrealizować. Nowy wizerunek, fryzura, styl bycia, ubrania, to narzędzia pomocnicze, aby ożyła w tobie energia, zdolna czynić cuda. Możesz inspirować innych do działania. Kreowanie siebie powinno być jednak pod kontrolą. Nie oszukuj samego siebie, bo dążąc do celu w oślepieniu mógłbyś samego się rozczarować. Masz przed sobą fantastyczny miesiąc, w którym przejmujesz panowanie nad własnym losem, jeśli tylko zaczniesz dostrzegać to, co wbrew pozorom wcale nie jest tym, czym się wydaje.

Miłość: Największą sztuką jest bycie sobą! Możesz teraz pokazać się ukochanej osobie z wyjątkowo ciekawej strony! Będziesz oczarowywać i rozpalać zmysły!Dzisiaj jest czwartek, 23.02.2017

zarejestrowanych użytkowników 1815
on-line: 4 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook