ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Marzec 2017

Jedynka     

Ten miesiąc zapowiada powodzenie w komunikacji z ludźmi. Jego istotą jest świadomość sensu szczerości i ufności. Jeśli sam się obawiasz ośmieszenia i dziecinności, to przyjdzie ci nad tym popracować. Pozytywne nastawienie do drugiego człowieka ułatwi bowiem nawiązywanie bliskich i serdecznych relacji. A te wpłyną na rozwój perspektyw w każdej dziedzinie życia! Spontaniczność utoruje ci drogę do ludzkich serc. Powinieneś dodawać ludziom otuchy i nadziei, a w trudnych chwilach dobrać odpowiedni żart dla rozładowania napięć. Twój uśmiech może działać jak balsam. Osoba, która jest bliska twemu sercu powinna poczuć się szczęśliwa, a przynajmniej dobrze się z tobą bawić!
Dwójka     

Czas będzie czynić cuda! Taka jest sumaryczna energia obecnego miesiąca i roku. Intuicja pomoże wyczuć, kiedy i jak postąpić? Przede wszystkim jednak, nie spiesz się i nie twórz presji. Nastaw się raczej na to, żeby wspierać ludzi z najbliższego otoczenia. Ich energia będzie twoim zapleczem i ochroną. Zadbaj o to, aby zapanował nastrój wzajemnej solidarności. Nie zdradzaj ludzi, którzy są twoją ostoją i zapleczem. Stworzyłbyś wtedy ukrytego wroga. A po co? Ten miesiąc niesie wzmocnienie oraz ochronę dla domu, rodziny i innych więzi. Estetyka otoczenia, nabierze znaczenia i pozytywnie wpłynie na kierunek twoich myśli. Stawiaj na klasyczną elegancję, aby się dopasować do elitarnego środowiska. Przyciągniesz ciekawych przyjaciół. Los szykuje ci niespodziankę i być może spełni dawne marzenie.
Trójka     

Marzec przyniesie wzrost poziomu intelektualnego i koncentracji na ważnych sprawach oraz dziełach. Trzymaj się faktów i prawdy, a nie popełnisz błędu prawnego lub moralnego. Teraz możesz załatwić to, co najtrudniejsze, a nawet przykre. Otworzy się dla ciebie dostęp do „wyższej mądrości” i dlatego dobrze wykorzystaj wiedzę o naturze i prawach życia. Przekonasz się, że istnieje wyższa sprawiedliwość i warto w nią wierzyć! Unikaj jednak zbyt surowego osądzania siebie lub innych. Nie ma ludzi nieomylnych. Ważne, czy ktoś rozumie swoje błędy, winy, grzechy? To dobry początek rozwoju duchowego! Sprzyja ci teraz dystans do rzeczywistości. To on pozwoli obiektywnie spojrzeć na fakty, a także rozpoznać ich prawdziwy rodzaj. Dla poprawy zdrowia stosuj sprawdzone metody naturalnego leczenia. Dobrze dobrane zioła bardzo cię wzmocnią.
Czwórka     

Rok szans w połączeniu z miesiącem bogactw daje ci teraz bardzo korzystną mieszankę energii, aby sprawy materialne okazały się pomyślne! Dotyczy to zdrowia i pieniędzy, jak też dalszych perspektyw na osiągnięcie szczęśliwej równowagi. Jeśli chcesz ją szybciej osiągnąć, to nie czekaj, aż coś się samo zrobi! Cokolwiek zrobisz z radością, ochotą i bez podejrzliwości, przyniesie ci powodzenie! Dobrą energię wyzwolisz w spontanicznym działaniu i wyborach. W tobie bowiem drzemie energia pomyślności, przyciągająca korzystne okazje i szanse! Nie zmarnuj ich nadmiernymi kalkulacjami, czy opłaci się ryzykować, albo poświęcać? W miłości pojawią się szanse powodzenia! W tym miesiącu szczęście będzie wynikiem cierpliwości w staraniach o serce ukochanej osoby.
Piątka

Stare i zapomniane sprawy będą wracać. Przypomnij sobie zobowiązania, jakie podjąłeś! Z dystansu zobaczysz wiele minionych spraw w lepszej perspektywie. Dawni przyjaciele mogą być twoim wsparcie w trudnych okolicznościach. Nie zapominaj o tym, co kiedyś było! Dzięki temu nie dasz się znowu nabrać tym, którzy nigdy nie byli godni zaufania. Wróć do domu, do ludzi, którzy okazywali ci wyrozumiałość. Ten miesiąc pomoże ci zamknąć złe znajomości, a przywrócić lub odzyskać dobre. Tak samo będzie z twoją osobistą historią. Możesz ją oczyścić i nie pozwolić, aby mieć dobrą opinię. Wiele zależy teraz właśnie od opinii, jaką miałeś. Inni też pamiętają dobre i złe zdarzenia! Teraz masz możliwość wyzwolenia się z wszelkiego długotrwałego uzależnienia, w jakie się być może niepotrzebnie kiedyś wciągnąłeś. Działaj długofalowo i nie zaczynaj nowych związków bez zamknięcia starych.
Szóstka     

Zatriumfujesz idąc odważnie drogą uczciwości! Słuchaj swojej duszy! Uwierz w siebie i swoje prawa! To wspaniały miesiąc, otwierający przed tobą nowy okres życia. Twój poziom intelektualny bardzo wzrośnie, czyniąc cię konsekwentnym i zdecydowanym. Energia, jaką teraz dysponujesz zapewni ci pomoc w podnoszeniu wiary w sprawiedliwość życiową oraz siły, jakie masz w sobie. Już nie będziesz pod presją okoliczności, więc możesz postępować zgodnie z własną wolą. Zmiana poglądów pozwoli wygrywać w najtrudniejszych sprawach! Naturalny tryb życia będzie sprzyjał zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. W uczuciach możesz zrobić ważny krok do przodu! Powiedz prawdę o tym, co myślisz, a zdobędziesz uznanie i autorytet.
Siódemka     

To miesiąc miłości, ale też zdolności negocjacyjnych. Wybierając sercem, będziesz zyskiwać! Życzliwość i zrozumienie dla innych ludzi, stanie się korzyścią i zapewni ci psychiczną równowagę. Ustępstwa, wcale nie będą stratą, ale wręcz odwrotnie! Teraz nie musisz już walczyć, cierpieć i brać na siebie zobowiązań ponad siły! Mów szczerze, co potrafisz i możesz, a czego nie uniesiesz. Wtedy dostaniesz potrzebną pomoc. I nie krępuj się o nią poprosić! Energia tego miesiąca sprzyja porozumieniom biznesowym, ale też uczuciowym. Masz energię, która przyciąga pomocnych ludzi. Twoja delikatność będzie dla kogoś bezcenna, dlatego nie deklaruj czegoś, na co nie masz siły, albo możliwości spełnienia obietnicy.
Ósemka     

Dziwne okoliczności będą stanowić ochronę i torować wyjścia z każdej sytuacji. Nie ma czegoś niemożliwego! Nie wolno ci zatem uznać, że istnieje granica marzeń. Zaniechaj tylko czarnych scenariuszy wydarzeń, bo los wskaże nietypowe rozwiązania i zabezpieczenia. Teraz możesz się stać sławną i popularną osobą! Taką, której losem interesuje się wielu ludzi. Będziesz mieć ich podziw, ale też poznasz skutki wścibstwa i kłamstw. Wszelkie manipulacje zostaną bowiem odkryte, także twoje. Poszerzaj lepiej pole widzenia wydarzeń, a dostrzeżesz ciekawe lub tajemnicze rozwiązania. To powinien być miesiąc niewiarygodnych możliwości, pozwalający wyzbyć się nieuzasadnionych strachów, powstałych przez fałszywe idee, światopogląd, czy negatywne interpretowanie zdarzeń. Twój wewnętrzny czar przyciągnie zachwyt ukochanej osoby. Tajemniczość bywa bowiem pociągająca.
Dziewiątka i doskonali

Przed tobą miesiąc rozpoczynania zmiany metod realizowania celów. Nowoczesna technika będzie ci pomagać. To okres, gdy czynione plany powinny być układane w oparciu o faktyczne doświadczenia i wiedzę, a nie wyobrażenia, czy jakieś iluzje i fantazje. Nie obawiaj się zawodowych wyzwań, ani trudu osobistego rozwoju. Twoja energia sprzyja nauce! Daje też możliwość dobywania nowych kwalifikacji, na jakich powstanie przyszłość! Dzieła, jakie teraz rozpoczniesz przyniosą plony, jeśli będziesz sumienny, dokładny i pracowity. Podpisuj umowy na konkretny zakres obowiązków, bez ogólników. W sprawach uczuciowych naucz się logicznego myślenia i cierpliwości, bo osoba którą się zainteresujesz może okazać się realistą i nie zechce z tobą „bujać w obłokach”. Masz argumenty, to nie bój się ich używać! Możesz być poddany testowi na wytrwałość w zdobywaniu serca ukochanej osoby.Dzisiaj jest piątek, 24.03.2017

zarejestrowanych użytkowników 1818
on-line: 2 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook