ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Wrzesień 2016

Jedynka     

We wrześniu możesz zrobić istotny krok do przodu, ku pozytywnym zmianom. I odniesiesz sukces! To okres, gdy sprawdzisz swoje siły i wybierzesz nowe cele. Warto zdobyć się na odwagę i zadać sobie pytanie, co zamierzasz osiągnąć? Stanie w miejscu i używanie posiadanej siły przeciwko rozwojowi lub godności innych, może zaprowadzić do wielkiej porażki lub autodestrukcji. Dlatego prócz określenia celu, wybierz nowe drogi do tego. Zrób solidne plany, oparte wyłącznie na tym, co możesz zrealizować samodzielnie, a nie cudzymi rękami i pomysłami!

Miłość: Wykaż inicjatywę w zdobywaniu serca wybranej osoby! Zmień taktykę! Teraz możesz zostać najważniejszą osobą, a konkurencja zostanie daleko w tyle.
Dwójka     

Wrzesień jest dla ciebie miesiącem miłości, ale też różnych innych emocji. Jeśli potrafisz je kontrolować, to właśnie one pomogą w nawiązaniu miłych relacji z otoczeniem biznesowym, jak też prywatnym. Gorzej, jeśli angażujesz się w coś, a zaraz potem żałujesz i wycofujesz. Dbaj o spokój psychiczny, bo od tego zależy też zdrowie oraz kariera. Być może ktoś czeka na dobre słowo i dzięki niemu zyskasz sympatię, a w ślad za tym spokój, którego potrzebujesz do dalszego rozwoju?

Miłość: Teraz ukrywanie sympatii do kogoś nie jest wskazane. Może wywołać oziębienie pięknych i dobrych relacji lub związku. Mów zatem to, co masz w sercu, aby jej w sobie nie zadusić! Co masz do stracenia?
Trójka     

To może być wyjątkowo magiczny miesiąc i czas cudów! Trzeba świadomie poddać się podpowiedzi intuicji i zaufać losowi wbrew posiadanej wiedzy. Takie niekonwencjonalne myślenie i działanie najlepiej sprawdza się w twórczości artystycznej, ale przydatne może być także w interesach. Kreowanie siebie, wizerunku firmy lub celów strategicznych, umożliwi właśnie energia tego miesiąca! Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przejaskrawić i nie przerysować samooceny, przeżyć i pragnień. Marzenia będą się wtedy spełniać!

Miłość: Możesz fascynować swoim czarem i stylem bycia. Bądź jednak zagadką! Zwrócisz wówczas uwagę wyjątkowej osoby.
Czwórka     

Rok nauki, pracy i rozwoju zostanie teraz wzmocniony przez taką samą energię miesiąca! Staje się zatem jasne, że otwierają się przed tobą wrota do wiedzy i doświadczeń, jakich nie masz, a dobrze byłoby je mieć. Energia września daje wzrost cierpliwości oraz zdolność logicznego myślenia. To zaś pozwala na urealnienie wcześniejszych marzeń i wizji. To dobry czas na rozpoczynanie nauki, podpisywanie konkretnych umów, ale też doskonalenie pod okiem fachowców. Jeśli masz się za najmądrzejszego, to życie może przynieść gorzką lekcję.

Miłość: To czas pracy nad rozwojem związku, ale też zbierania doświadczeń w technice uwodzenia. Gorzej będzie wykrzesać z siebie romantyzm, bo dominuje energia realizmu.
Piątka

Wchodzisz brawurowo na szczyty szczęścia! W pełni euforii musisz jednak zważać, aby nie zepchnąć kogoś innego na dno rozpaczy i nieszczęścia. Ta energia należy do najbardziej dynamicznych, a zatem potrafi ruszyć „kołem fortuny” w dobrą lub złą stronę. Wiele zależy więc od kierunku i poziomu twojego rozwoju energetycznego. Dlatego nie lekceważ żadnej szansy, ale też nie odbieraj jej innym. Dzięki temu powodzenie będzie ci sprzyjać!

Miłość: Miłość powinna dać najwyższy poziom radości, przyjemności i ogólnie pojętego szczęścia! Będziesz mieć ciągłe okazje, aby się o tym przekonać. O przyszłości zadecyduje jedna chwila i zwrot, który ona przyniesie. Dopilnuj, aby ta dobra ci nie umknęła!
Szóstka     

Masz przed sobą bardzo stabilizujący miesiąc, w którym czas powinien już zadziałać na twoją korzyść. Rzecz jasna są tego warunki! Mają one związek z lojalnością i wyrozumiałością wobec najbliższego środowiska. Nie spiesz się i pozwól tym, którzy dla ciebie coś znaczą, zająć właściwe dla nich miejsca! To dobry czas na zadbanie o zaplecze i pozytywne układy, oparte na solidarności. Przeszłość wpłynie na to, co teraz osiągniesz.

Miłość: Ustatkuj życie uczuciowe! Dobre więzi i związki powinny się umocnić i dać poczucie błogiego spokoju oraz wzajemnego zrozumienia.
Siódemka     

Ten refleksyjny miesiąc wcale nie zapowiada jedynie medytacji, ale niesie też wyższą sprawiedliwość! Możesz zatem spodziewać się, że uczciwość serca i sumienia zostanie poddana najwyższej próbie. W zamian otrzymasz moc myśli o sprawczym działaniu, którą trzeba mądrze zarządzać. To dobry miesiąc na załatwienie spraw sądowych i innych formalno prawnych. Wybaczenie doznanych krzywd, przemyślenie własnej winy, obowiązków i praw przyniesie dobre rezultaty.

Miłość: Zobaczysz prawdziwy obraz uczuć, jakie masz dla drugiej osoby, ale też prawdę o uczuciach partnera. Przemyśl to z odpowiednim dystansem i wzajemnym poszanowaniem.
Ósemka     

To może być najkorzystniejszy miesiąc tego roku, a nawet ostatnich lat! Przekonasz się, ile naprawdę jesteś wart? Dostaniesz dokładnie to, na co zasługujesz! Być może nawet więcej, niż potrzebujesz? Masz więc dobry miesiąc na dokonywanie inwestycji, pozyskiwanie cennych lub bezcennych ludzi, wzmacnianie sił i kondycji. We wszystkim znajdziesz tzw. „złoty środek”, ale pod warunkiem, że masz w sobie zrównoważony system wartości.

Miłość: Znaczenia nabierze fizyczny wymiar twoich uczuć, ale też starań drugiej osoby. Jeśli umiecie się wymieniać i uzupełniać różnymi bogactwami, to wasza miłość stanie się bezcenna! Staniecie się dla siebie wzajemnie prawdziwymi skarbami”.
Dziewiątka i doskonali

Nie masz przed sobą łatwego miesiąca, jeżeli chcesz coś zmieniać bez zamknięcia starych problemów. Masz raczej wyśmienity miesiąc na dokończenie lub odcięcie czegoś lub kogoś, kto nic dobrego nie wnosi, a nawet szkodzi! Jeśli ci się wydaje, że nie masz nic do załatwienia, to przekonasz się, jak mało wiesz sam o sobie, słabościach i ograniczeniach. Wróć do zaniedbanych spraw, albo kontaktów, a miesiąc zaliczysz do udanych!

Miłość: Daj więcej swobody ukochanej osobie, ale też sobie samemu! Wtedy okaże się, czy jesteście razem z własnej woli, czy z braku innego wyjścia?Dzisiaj jest niedziela, 25.09.2016

zarejestrowanych użytkowników 1798
on-line: 7 (w tym zalogowanych: 2)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook