ISSN 2082-6591
   Start » Horoskopy » Horoskop miesięczny
HOROSKOP MIESIĘCZNY Listopad 2015

Jedynka     

Energia tego miesiąca sprzyja działaniom dyplomatycznym. To wiąże się ze zdolnością przemilczenia tego, co cię denerwuje. Wcale nie musisz przenosić swoich frustracji na innych! Lepiej wyjaśniaj sprawy wątpliwe, a okaże się, że zmartwienia były niepotrzebne. Z plotek dowiesz się czegoś, co pomoże zrozumieć sytuację i okoliczności, w jakich się znajdziesz. Pytaj
o wszystko, czego nie wiesz. To nie jest trudny miesiąc i nie ma powodu, aby ubolewać nad swoją niemocą lub słabościami. W tym miesiącu dbaj o płuca i gardło. Nie pij zimnych napojów, a także unikaj zimnego wiatru. Możesz teraz pokonać także swoje lęki i zahamowania! Nie bój się szczerości, bo właśnie dzięki niej wiele problemów się rozwiąże. To najlepszy czas na wyjaśnienie nieporozumień, albo towarzyskie pogawędki.

Miłość: Każde dobre słowo może teraz przywrócić wielkie uczucia! Samotni niestety poczują tęsknotę za kimś, kto ich zrozumie. Zwykły telefon może wiele wyjaśnić i przynieść sporo dobrego. Wraca wielka miłość!
Dwójka     

Ten miesiąc wskaże ci całkiem nowe i oryginalne drogi do spełnienia marzeń! Otwórz się zatem na to, co dziwne, niekonwencjonalne, fascynujące i zarazem piękne! Będziesz dysponować odwagą i pomysłowością, ale również silną intuicją w wyborze dróg do celów, jakie zamierzasz zrealizować. Spotkasz ciekawe osoby. Nie bój się marzeń, bo sam także możesz je spełnić swoją kreatywnością!

Miłość: Uznaj, że największą sztuką jest bycie sobą! Twoja klasa i urok osobisty ściągnie na ciebie uwagę. Zmień sposób patrzenia, a zobaczysz ile masz w sobie piękna!
Trójka     

Przed tobą okres nauki, pracy i rozwoju osobistego. Będzie wymagał logiki i realizmu. W szczególności dotyczy to analizy denerwujących faktów. Ich interpretacja będzie o wiele dokładniejsza i łatwiejsza, jeśli zachowasz stoicki spokój! W sprawach zawodowych i urzędowych będzie to sprzyjać rzeczowej argumentacji. Przytomnie oceniając fakty możesz wesprzeć ludzi reagujących emocjonalnie. Tym samym zyskasz ich sympatię, uznanie, oraz zaufanie. W razie osłabienia organizmu, zrób badania i trzymaj się zaleceń specjalistów. Okaże się, że na wszystko jest rada.

Miłość: Ucz się wyrażania uczuć! Rzeczowe rozmowy bardzo was zbliżą. Nie pokazuj zniecierpliwienia wobec ukochanej osoby.
Czwórka     

Masz przed sobą ekscytujące i szalone chwile! Są możliwe nagłe zwroty w każdej sprawie i sytuacji. Przejdziesz rozmaite zaskoczenia, zdziwienia, szanse i chwile zwątpień. Cuda w twoim życiu mogą się zdarzyć nagle i znienacka. Będą przy tym szansą na szczęśliwą przyszłość, która pomoże zrealizować nawet najbardziej absurdalne marzenia! Łącząc intuicję ze spontaniczną reakcją, ożywisz zastygłą energię. Dzięki temu nabierzesz uroku, wdzięku, oraz fascynującego żaru w oczach. I taką siłą osiągniesz niezwykłe powodzenie! Los ześle ci to, czego chcesz, aby ci ułatwić i umilić każdą chwilę!

Miłość: W świetle tak korzystnego układu energii, jakie cię teraz otaczają, na brak szczęścia w sprawach osobistych nie próbuj narzekać! Powodzenie ci sprzyja, więc... baw się dobrze!
Piątka

To będzie świetny miesiąc dla osoby, która potrafi poświęcić swój czas i starania bliskim współpracownikom oraz partnerom w interesach. Decyzje powinny być przemyślane bez pośpiechu, a za to w oparciu o zebrane fakty. Teraz będzie się liczyć zawodowa przeszłość oraz układy, jakie już powstały. Należy sumiennie pracować na rzecz otoczenia! Ono bowiem zacznie stanowić bazę wyjściową i dalsze zaplecze. Wykaż więcej wyrozumiałości wobec ludzkich niedociągnięć, a zyskasz wiernych i lojalnych przyjaciół! Na wszystko przychodzi właściwa pora i tej starej prawdy warto się trzymać! Czas na solidarność!

Miłość: Twoje sprawy partnerskie powinny teraz wejść w okres stabilizacji. Uczucia oparte na przyjaźni będą umacniane.
Szóstka     

Uwierz w szanse, jakie niesie ci życie! To okres, kiedy należy przemyśleć jego znaczenie i sens!Przytomność umysłu będzie ci sprzyjać w trudnych chwilach. Sprawy sądowe , czy urzędowe powinny nabrać tempa. Przy takim układzie energii, liczy się głównie twój poziom i kierunek myślenia. Będą pokusy do unikania odpowiedzialności, lekceważenia prawa i zbyt szybkich osądów, którymi można niechcący krzywdzić. Nie psuj swoich szans chwilowym strachem, czy lekceważeniem prawdy. Takie chwile rozstrzygną o kierunku obrotu „koła fortuny”.

Miłość: Bądź spontaniczny i reaguj zgodnie z instynktem. Twoja naturalność zaimponuje ukochanej osobie!
Siódemka     

W listopadzie łączy się energia bogactw i czasu. To zapowiada możliwość zakupu solidnego wyposażenia domu lub firmy. Sprzyja zawieraniu korzystnych spółek, oraz inwestowaniu w nieruchomości, jak też pozyskiwanie stałych klientów i współpracowników. Taki układ energii przyciąga też możliwość otrzymania darowizny, czy spadku. Pomaga w uzyskaniu stałego źródła dochodu, choć równocześnie wymaga zwiększenia starań. Najwięcej korzyści przynoszą sprawy zaistniałe i ludzie z bezpośredniego otoczenia. Liczą się układy, a także przyjaźnie. Należy zwracać uwagę na wsparcie i poświęcenie większej ilości czasu starszym osobom. Warto docenić ich starania i odpowiednio to wynagrodzić.

Miłość: Stałe związki powinny teraz odczuć stabilizację i równowagę. W młodszych związkach warto pomyśleć o zapleczu materialnym i poświęcić sobie wzajemnie więcej czasu, oraz starań na rzecz zaspokojenia potrzeby bezpieczeństwa partnera.
Ósemka     

Przed tobą miesiąc wyzwalania się z najróżniejszych ograniczeń życiowych. Dobrze służy więc profilaktyce. Dla zdrowia dobrze jest przebywać na świeżym powietrzu i dokonać oczyszczenia organizmu. Pozbądź się złych myśli i wycofaj ze złych zamiarów. Jest to doskonały okres na oczyszczenie sumienia, jak też przemyślane i uczciwe działania społeczne. Nie łam prawa, bo może cię spotkać surowa kara, a nawet ograniczenie wolności. Z wielu trudnych sytuacji znajdzie się pozytywne wyjście, ale trzeba respektować zakazy i ograniczenia. Sprawiedliwość stanie po twojej stronie, jeśli doznajesz krzywdy. Wraca sprawiedliwość! Zło zostanie więc ukarane. Pozytywnym aspektem tego miesiąca jest poszerzenie perspektyw i możliwość odzyskanie wolności oraz dystansu do świata.

Miłość: W związkach, w których między partnerami nie ma uczciwości dochodzi zwykle w tym czasie do zerwania, czy tylko duchowego oddalenia. Dobre związki świetnie pokonają życiowe zakręty, a miłość zostanie pogłębiona!
Dziewiątka i doskonali

Wkraczasz w okres zmian na płaszczyźnie materialnej! Fizyczna kondycja powinna być teraz na medal! Będziesz dysponować siłą, odwagą i pomysłami, aby twoje zamiary przyniosły korzyści. Skup się na własnych interesach, a dokonasz odważnych wyborów, dzięki którym ruszysz do przodu! Przed tobą etap korzystnych projektów i planów. Będą temu sprzyjać nowe osoby, albo takie, które dążą do postępu. Oprzyj się pokusie wykorzystania przewagi fizycznej lub finansowej. Egoizm może cię bowiem drogo kosztować... Otwórz się raczej na negocjacje, aby druga strona miała świadomość wspólnoty celów i korzyści ze zjednoczenia sił. Nastąpi poprawa zdolności organizacyjnych, a w związku z tym możliwość znacznego wzrost stopy życiowej, albo awansu. Dbaj o zachowanie „złotego środka”, jeśli chcesz zyskać stabilizację.

Miłość: Wyjdź z inicjatywą i sam zaproponuj pomoc ukochanej osobie, jeśli chcesz odnieść sukces i mieć najważniejsze miejsce u boku tej osoby!Dzisiaj jest sobota, 28.11.2015

zarejestrowanych użytkowników 1770
on-line: 1 (w tym zalogowanych: 0)

LOGOWANIE DO KLUBU

login hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się!, zapomniałeś hasła?

MENU

    Horoskop codzienny dla zalogowanych
    Horoskop miesięczny
    Horoskop roczny
   
    Jak obliczyć Cyfrę Osobistą?
    Oblicz Cyfrę Osobistą
    Zobacz Cel Narodzin

REKLAMA

Małgorzata Stawarz:

"Jutro zaczyna się teraz"

losuj ponownie

Małgorzata Stawarz:

"W cenie odkrycia"

losuj ponownie

SKLEPIK

Jutro zaczyna się teraz W cenie odkrycia Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz Jutro zaczyna się teraz
facebook